Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiatalon barát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon barát?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és mostanság kezdtek el érdekelni a fiúk.(Ez gondolom teljesen átlagos)és az lenne a kérdésem hogy ilyenkor megengednék/lehet barátom?Nem tartósra és komolyra gondolok,hanem valami "átmenetire".szóval úgy,hogy nem fekszünk le egymással(nem is értem ilyen korba miért kéne) hanem moziba járnánk,sétálnánk.Szóval ilyen visszafogott,egyáltalán nem komoly kapcsolat csak jó lenne egy fiú..értitek :) Sértő komikat légyszives ne!

:)



2016. máj. 10. 18:54
 1/5 Zero the hero ***** válasza:
Sétálni, moziba menni stb. full normális, nem hiszem, hogy ezzel bárkinek is bármilyen problémája lenne
2016. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

de cuki vagy:) Persze, az ilyen kapcsolatot senki nem vetheti meg, hiszen nem csináltok olyat, ami felháborítaná az embereket.

Nekem is 13évesen lett először barátom, ami abból állt, hogy moziztunk, fagyiztunk, usziba jártunk. Semmi tipi tapi nem volt. Szóval hajrá.:D

2016. máj. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ^^
2016. máj. 12. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez normális dolog, mondjuk ha úgy indítod a dolgot, hogy "nem tartósra" gondolsz, akkor nem sok értelme mert 13 évesen is megtalálhatod életed szerelmét, akivel érdemesebb hosszú távon tervezni.:D
2016. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó:nem úgy értettem a "nem tartós"-t :D azért írtan úgy mert sokan kritizálnának hogy miért akarok 13 évesen itt nagy párkapcsolatot.Persze megtalálhatom az igazit ez tény és való :3
2016. máj. 18. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!