Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomból eltűnt a szenvedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomból eltűnt a szenvedély, de lehet hogy soha nem is volt meg? Ti hagynátok hogy már fiatalon takaréklángon kelljen élnetek?

Figyelt kérdés
2 éve járunk és 2 hónapja lakunk együtt. Mondjuk a nyáron náluk laktam, de minden nap 11órát melóztam és csak este értem haza későn, fáradtan. Én ennek ellenére kívántam, akartam volna szeretkezni de ő nem. :/ Pedig csak 6 órákat dolgozott és nem is minden nap. Most meg egyetemen vagyunk, koliban,együtt lakunk. És már megint ugyanaz a szitu...én szeretem, képes vagyok rá úgy nézni mint az első randikon. Kívánom minden nap, viszont neki elég heti 2-3 szeretkezés,melyek nem túl fantáziadúsak. Megkérdeztem tőle hogy miért kell így élnünk? Azt mondta, ilyenek a szürke hétköznapok, fogadjam el. Nagyon szomorú vagyok, már nem úgy néz rám mint egy vonzó nőre, hanem mint egy aranyos kisállatra kb. Próbáltam már többször kezdeményezni, kicsípni magam, aztán lelépni a barátaimmal hogy ne legyünk annyit együtt,programokat is kitaláltam de nem segített. Amíg nem voltam az övé, addig másnak mutatta magát: kommunikatívnak,vidámnak, szenvedélyesnek. Most hogy megszerzett...lusta, egyszerű és unalmas. Szerintetek mit tegyek?

#szex #barát #szenvedély #együtt lakunk
2014. okt. 3. 16:16
 1/1 anonim válasza:

szia! én is ilyen vagyok, ráparázok az ilyenekre, aztán néha megnyugtatom magam, néha nem. de ha ez neked nem jó érzés, akkor szerintem nem illetek össze. ha pedig mégis küzdenél érte mert van miért (vannak jó pillanatok? amikor nem hétköznapiak vagytok, hanem igazán jó percek, órák, együtt elemntek valahova) akkor érdemes még foglalkozni a dologgal :)


amúgy ha elhagynád, vagy ezt felvetnéd neki mit szólna? beszéltetek már ilyenről? vagy ő ragaszkodik hozzád?

2014. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!