Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Elég fura szituációba kerültem. Van egy barátnőm, kb másfél hónapja vagyunk együtt, netes ismerkedés útján, ő az első. Nagyon kedvelem, szeretem, de nem vonzódom hozzá (eléggé). Igazából magam sem tudom, mit érzek. Nem tudom, szerelmes vagyok-e mert sosem volt olyan komoly fellángolás amire azt mondhatnám, hogy szerelem. Ő viszont már az elejétől kezdve így érez, szerintem túl hamar kimondta, hogy szerelmes, már kb a második randin, ami a második találkozónk volt. Szerintem ez kavart így össze, és annyira rossz érzés, nem szeretném becsapni sem, de tényleg szeretek vele lenni, és ha szomorú valami miatt, én is az leszek. Nagyon kötődöm hozzá, de nem vagyok szerelmes, és testileg sem kívánom (annyira). Mit lehet tenni ebben a helyzetben?
2016. jan. 4. 18:05
 1/2 anonim válasza:
Legyel oszinte vele szemben!! Ne adj neki remenyt hiaba, mert kesobb meg jobban fog fani ez az egesz..most meg fiss a dolog.
2016. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

megérdemli az őszinteséget-mivel kedveled.

egy komoly de mégis kellemes beszélgetés-kötelező.

2016. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!