Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenthet? Tobb lennt

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Tobb lennt

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki tetszik csinaltam egy kamu facebookot hogy rajojjek ki tetszik neki de rajott hogy en vagyok. De mikor meg nem tudta h en vagyok azt irta beleszeretett a bensombe de amint megtudta hogy ki vagyok mar nem beszeltunk pedig meg mikor nem tudta h en vagyok az akivel mar vagy egy hete beszel az igazi prof.kepem ala is odairta hogy gyonyoru .Ez után èn kerultem a suliban de mar az igazi facebookomra irt hogy en ba**szom at es meg en nem nezek ra. Szerintetek ez mit jelent? Ő nèz engem? Vagy fontos neki hogy èn ránèzzek ès szerintetek ezt miert irta ilyen bunkon? Mièrt èrdekli?

2016. máj. 10. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
ez érdekes..
2016. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
beleszeret a bensodbe..es ha megtudja ki vagy nem kellesz neki..
2016. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez van? :(
2016. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne dramatizáld túl! Átbasztad,és azt várod el,hogy jópofizzon veled? Ugyanmá' :D Csak simán haragszik rád,ennyi! Hidd el,nem érdekli őt,hogy nézed-e vagy nem...
2016. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De en mar reg elfeljetettem az egeszet rajottem hogy nem lesz belole semmi de o folyton felhozza miert?
2016. máj. 10. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert beleszeretett a kamu fb-be aki te vagy de becsaptad ezért nem tudja hogy mi tévő legyen :/
2016. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Ha még mindíg ezzel zaklat,kérdezz rá konkrétan! Akkor legalább megtudod,hogy miért csinálja. Ne félj tőle!!
2016. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha bele szeretett a kamu profilomba mert irta is de mikor rajott h en vagyok mar nem kelettem neki pedig ugyanaz vagyok akibe beleszeretett merf csak a nev es a prof.kep volt kamu a szemelyiseg nem akkor igy miert nem kellek mar neki?
2016. máj. 10. 18:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert azt hisz hogy kihasználtad :P
2016. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!