Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek, vajon mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, vajon mit érez irántam a fiú?

Figyelt kérdés

Szóval még anno volt egy fiú, akivel egy hónapig jártam, csak nem tudtunk sokat találkozni, meg ha megbeszéltünk egy-egy találkozót, akkor mindig valamilyen kifogással lemondta. A vége az lett, hogy szakított velem, pedig én tényleg odáig voltam érte. Túl tudtam tenni magamat ezen, hisz ha ő már nem érez irántam semmit, akkor minek erőltetni.

Eltelt egy év. Rám írt facebookon, és beszélgetni kezdtünk. Volt olyan, hogy reggel nyolctól, egészen hajnali kettőig. És most megint előjött belőlem az az érzés, amit régen tápláltam iránta. Mit tegyek? Tudtok nekem tanácsot adni? Előre is köszönöm!



#szerelem #ex #tanácsvárás
2016. máj. 11. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél más répát a szádba. Elfelejted hamar így.
2016. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kkicsii ***** válasza:

A legfontosabbat nem közölted.

Szerinted érez ő is irántad valamit, valamilyen módon próbálta kimutatni, hogy ő akar tőled még valamit?

Mert úgy könnyebb lenne tanácsokat adni, ha tudnánk a másik fél szándékait is.

2016. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazság szerint pont ez az amit nem tudok.
2016. máj. 12. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!