Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, van egy srác, 17éves aki azt mondta szeret és azt hiszem én is beleszerettem. Megismerte a nõvérem és valahogy úgy érzem vele jobban elvan..Nekem ugyanúgy mondja, hogy szeret de közben ha tesòm ott van, én el vagyok felejtve.. nem tudom mit tegyek. Nagyon zavar, hogy együtt látom õket. Úgy érzem összeomlok de közben nem mondok semmit mert a családban nem úgy ismernek, hogy én majd egy fiu miatt fogok összeveszni bárkivel is, meg nem is akarok, viszont nagyon rosszul esik a nõvéremtõl, hogy ennyire nem veszi észre mit érzek pedig mondtam neki, hogy tetszik a srác de õ ugyanúgy hülyéskedik vele, de nem úgy átlagosan. Biztos, hogy neki is tetszik csak azt nem értem, hogy miert nem mondja el nekem.. kérlek segítsetek.. Mit tegyek? Most bizonyos okok miatt nálunk alszik én még a konyhába sem szeretek kimenni, mert nem akarom együtt látni õket.
2016. máj. 12. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg kerek-perec a nővéredtől, hogy akar-e valamit a sráctól? Ne félj a válaszától. Jobb tudni az igazat, mint a bizonytalanságban őrlődni.
2016. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert félek. Eddig azt hittem,hogy bármi lenne biztos elmondaná, de látom nem. Kezdem megutálni a saját testvéremet... Egyatalan nem a fiu miatt!!! Azért mert itt látszik meg mennyire torõdik velem.. Soha nem is törõdött, de azt hittem, ha komolyra fordulna a dolog akkor legalább annyiba néz,hogy elmondja az igazat.
2016. máj. 13. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta a srác, hogy szeret de más lány jelenlétében le vagy ejtve, akkor mit csinálhat amikor nem vagy ott? Akármilyen helyes a srác, szegényke nagyon gáz (bocsi).

Ha nekem lenne ilyen a nővérem, én nem távolodnék el tőle, inkább kíváncsi lennék, hogy még előttem is miért ennyire zárkózott érzelmileg.

2016. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem itt tévesek az infók

nem tartom se szépnek ,se okosnak

[link]

2016. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!