Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Vélemény?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Vélemény?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy lany akit be jelöltök es aztan ra is írtok mar körülbelül egy hónapja beszéltek.(viszont a valóságban meg sem ismeritek.) Ezt azert tennétek mert tetszik (a rairas reszt)? Vagy csak ugy semmi különösebb ok nélkül írtatok ra? Es miert teszi ezt? Ir de a telefonon kivul semmi. Havernak akkarna?(de akkor miért ő irt ram? Mert ha be jelölt volna siman az semmit nem jelentene.) Es kert kepet nem olyan tartalmú kepet,es ő is küldött magáról szinten nem olyan tartalmut csak az arcunk volt benne. A segítségeteket megköszönném es remélem nem fogalmaztam bonyolultan.

2016. máj. 13. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem túlagyalod. Itt egyikünk sem fogja tudni biztosan megmondani mit is akarhat a srác. Valószínűleg helyesnek tart, még ő se tudja randizna-e veled, egyenlőre meg akar ismerni.


úgy is alakul, csak ne stresszelj rá, meg ne törd rajta a fejed túl sokat. Sodródj az árral és add önmagad neki :)

2016. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehetőségre látok esélyt. Tehát arra is, hogy barátkozni szeretne, de arra is, hogy kapcsolatot szeretne. Ezt csak ő tudja. Én személyesen inkább arra gondolok, hogy nem barátságot keres, hanem többet.
2016. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem ez valahol a ráírni tól hiteltelennek tünik mint szerelem :/
2016. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 theweeknd ***** válasza:

én ha ráírok valakire az azért van mert unatkozom, vagy éppen érdekel, hogy mi történt vele. Szóval ez kétoldalú dolog.


Ha jókat tudtok beszélni akkor valószínűleg azért is rádírhatott. Próbáld meg rábeszélni egy találkára, aztán ott talán kiderül pár dolog ami eddig nem...


... Hogy.igazából.állatt.barát.szereti.a.fókákat.viszont.írtózik.a.pókoktól.de.te.is.így.már.meg.van.az.első.közös.pont.. PONTPONTPONT


Túlságosan elragadtattam magam

2016. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!