Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a szerelem örökké...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerelem örökké él? /többi lent/

Figyelt kérdés
Ha mondjuk valakik szeretik egymást, de szakítanak, akkor legtöbbször mind ketten megbánják amit tettek. Azaz nem volt semmi értelme. Én ebből arra következtettem, hogy szakítás után is szeretik egymást. Ez bizonyítja, hogy a szerelem ÖRÖK. Szerintetek is? Vilt már tapasztalatotok? Mi volt az (ha volt)?

2016. máj. 13. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevered a szeretetet a szerelemmel, és nem
2016. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Látszik, hogy még nagyon fiatal vagy :).
2016. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem. A szerelem 3 évig tart, utána az azért felelős hormonok működése leáll. Ha közben ugye együtt maradsz a pároddal, összeházasodsz, akkor ez a folyamat akkor is lezajlódik, csak utána az agyad fantomérzésként tovább érezteti veled. Már nincs, mégis úgy érzed, hogy van.
2016. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs így, meguntam exemet, szakítottunk, azóta se bánom, életem legjobb döntése volt. Most az hogy neki mennyi idő túlmenni ezen az már nem az én dolgom.
2016. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy örök e vagy sem, én szerettem egy lányt. 1 év együtt lét után kidobott. Másfél év telt el, azóta sem volt senkim.

Hiányolom, hiányzik az életemből, tudom, hogy nem tudok mit tenni. Valahol még a kötődés meg van.

Azt szokták mondani, az első szerelem sosem múlik el igazán, csak meg tanulsz nélküle élni.

2016. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Éppen ezért nem érdemes szerelmesnek lenni mert ahogy a 3dik válaszoló írta 3 év után leáll az a bizonyos hormon bár nem olvastam még errol tudományos bizonyítékot hogy igaz lenne mindenesetre érdekes de szerintem vannak erre ellenpéldák. Egy kérdés: Most akkor az ember cserélgesse a partnereit ahhoz, hogy ujra szerelmes legyen s működésbe lépjen az a hormon? Vagy hogy lehet túl nyújtani a dolgot, hogy 3 évnél tovább tartson?
2016. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért kérdezem ezeket amiket korábban irtam mert vacillálok, hogy Megéri e nekem szerelmesnek lenni vagy se. Mert ha nem vagyok szerelmes nincs mi elmúljon.
2016. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!