Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Osszejojjek-e vele? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejojjek-e vele? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srac (osztálytárs). Helyes es kedves is, lehet vele beszélgetni is... Tetszik is nekem... Es én is neki. De mar összejött szinte a fel sulival, meg meg a varosban egy csomo lánnyal. Es volt olyan mikor tegyuk fel ágival összejött hogy kulcsot feltekennye Tegye es utanna julcsival ossze is jott agit meg dobta. Volt egy 10 napos táborban is 2 csajjal összejött 1 utan meg hajtott de ot nem sikerult megfuznie. Szinte minden 2-3. Nap mar új lánnyal jon ossze. Es meg van 1-2 ilyen... Váltig állítja hogy megváltozott... Es amint összejön valakivel rogton orszag-vilag előtt nagy dobra veri... Ey rogton mar csokot akar... Folytathatnam sokaig...

De ügye nem én vagyok a hulyehogy nem hiszek neki es nem dőlök rogton az agyaba?

14\ L



2016. máj. 14. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ez elég szánalmas, és az hogy 14 éves még rátesz egy lapáttal :'DDD

felejtsd el az ilyen fiúkat

2016. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem nem szándékozok vele összejönni, es bocsi, hogy felre lehetett érteni a kerdest.

Na es pont az hogy nem tudja elfogadni ezt az egeszet. En meg is mondtam neki, hogy nem tudok hinni es ha mind ezek nem lettek volna amiket irtam rosszakat meg akkoris 200- szor átgondolom...

2016. máj. 14. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe. Azért ez már durva. :/

Nem vagy hülye, ez a helyes döntés, hogy nem hagyod, hogy egyből ágyba vigyen. Van egy csomó rendes pasi, nem kell elhamarkodni. Amúgy pedig ha 2-3 naponta új csaja van, miért érzel úgy, hogy összejönnél vele? Csak megbántana...

15F

2016. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:''D istenem, az ilyenek miatt éri meg feljönni gyk-ra <3

szard le azt a gyereket xd

2016. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is jonnek vele ossze, csak a kerdes lett hülyén megfogalmazva
2016. máj. 14. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, 3-mas vagyok, nem láttam, hogy írtad a nem jönnél vele össze dolgot, azt a részét visszaszívom. :)
2016. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha ekkora dzsigoló a kis huncut fiúcska, h új hét/új barátnő, akk miért tartod kedvesnek? ja, meg az, hogy csókot"akar"xd nem egyenlő azzal, h rögtön megakarna dugni, érted :D

istenem, és 14 évesek vagytok xd whaaaa, nem tudok nem röhögni

2016. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem egyenlo, de amugy ha beszélsz vele akkor kedves...
2016. máj. 14. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!