Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejojjek vele? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom, aki leszbikus... es most igy par napja nagyon joban lettunk... en nem vagyok leszbikus, sem biszexualis, de megis bejon nekem.. asszem azert, mert ra nem lanykent tekintek, mivel igy ismertemmeg, h tudtam ezt rola... tetszek neki, de nem tudom mit csinaljak..
2015. ápr. 3. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
ja, ha szeretnéd, akkor minek ez a kérdés? :D
2015. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy próbát megér egyrészt korlátlanul halmozhatod élvezeteidet vele mert terhesség veszélye nem áll fent
2015. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van veszteni valod?
2015. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha felteszed a kérdést itt, akkor inkább csak alkalmi kapcsolatot akarsz vele nem összejönni.
2015. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!