Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha meleg lennél felvállalnád...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meleg lennél felvállalnád a barátaid/családod előtt? Ha nem vagy heteró felvállalod?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.

2016. máj. 14. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem kötöm az orrukra, de nem is titkolom el. A saját falumban is ugyan úgy megcsókolom, vagy megfogom a kezét a barátnőmnek :)


16/L

2016. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

én gyerekként még nem vállalnám fel a család előtt, csak max legjobb barátomnak. Amúgy ismerek leszbiket, egyik barátom is volt, szerintem semmi szégyellni való nincs benne. Csak azért is mondom hogy gyerekként én nem csinálnám, mert utána másképp viselkednének velem a családtagjaim. Felnőttként meg mondanák, hogy rendben, örülünk hogy elmondtad és ilyen idősen tényleg tudod hogy mit akarsz.

21F

2016. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Fel, persze.. Nem vagyok az de szerintem így a helyes, jobb felvállani, mint titokban "élni"/"találkozgatni" mással :)

15/F

2016. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nem szoktam ezzel kérkedni, ugyan úgy, ahogy más sem jelenti ki egy átlag beszélgetés során, h "ja, amúgy én hetero vagyok" :D

ha valaki rákérdez, nem titkolom

15f

2016. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan nekem azt mondta apám, ha kiderül, hogy meleg vagyok (Mert helyes vagyok és nincs barátnőm) akkor félig agyonver egy fél téglával, majd utána magát is. Szóval én még nem tudom, hogy mi vagyok, de nem vállalnám fel senki előtt, mert még normális arc berendezéssel szeretném leélni a hátra lévő életem.

17F

2016. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

utolsó, ha meleg lennél akkor azt nem apud szabja meg, ha úgy érzed, akkor ne legyél hetero, mert félsz apudtól :/ max nem mondod el neki

kérdező: Apum agyonverne szó szerint, hamegtudná. Anyum már pakolászott a naplóm meg a rajzaim között, szóval ha nem is tudja akkor sejti xd Viszont ha lesz valakim egy idő után fel kell vállalnom.. :/ De apumnak nem fogom elmondani, anyum meg a barátnőm biztonsága érdekében..

2016. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
utolsó vagyok a kort és nemet lehagytam 16L
2016. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát hetero vok, de ha csaj lenék lezbi lenek es beválalnam
2016. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én melegként felvállalom, igaz, apám még nem tudja, mert felszínes a kapcsolatunk, majd ha már barátom lesz, suliba meg tanévzáró előtt fogom kicsivel felvállalni.
2016. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Leszbikus vagyok. Nem kürtölöm világgá, de ha szóba kerül, vagy kérdezik, nem tagadom. Azzal osztom meg akivel akarom, akivel nem akarom, annak nem mondom el.
2016. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!