Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha meleg lennél felvállalnád...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meleg lennél felvállalnád a barátaid/családod előtt? Ha nem vagy heteró felvállalod?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.

2016. máj. 14. 19:18
1 2
 11/17 petike30 ***** válasza:
Szia èn rolam tudja mindenki de kurvàra leszarom ki mit gondol az èn èletem ennyi
2016. máj. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Nem reklámozom, de nem is titkolom. Ha megkérdezné valaki, nem hazudnék.
2016. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Apám elfogadja, ugyanúgy szeret. De nem egyszer akarták már mások betörni az orromat ezért, mert elmondtam valakinek akinek nem kellet volna, de nem érdekel, akinek nem tetszik az nyaljon sót.

17/F

2016. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Mindenki tudja aki fontos és áll olyan közel hogy tudnia kelljen. Egyébként meg nyílt titok. Nem híresztelem de nem is tagadom ha arról van szó. 18l/l
2016. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én heteró vagyok de ha meleg lennék biztos hogy nem mondanám el a barátaimnak a családomnak meg főleg nem.
2016. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A kedves utolsó biztosan jó kapcsolatot ápol a családjával...
2016. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Felvállalom, de apámnak még nem mondtam el pedig sokszor úgy érzem hogy az lenne a legjobb:/ A helyzet az hogy pszichológiailag nem a legegészségesebb ember bipoláris izé stb nem nagyon durva de nem tudom hogy erre hogy reagálna nem akarom elveszíteni mar csak azert sem mert az ő családi ágán van a pénz ami kell az amerikai egyetemre... Nem lenne jo hogy ha kitagadna:(
2016. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!