Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy tényleg szeret,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tényleg szeret, vagy miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés

Kb fél éve ismerem, személyesen néhány hónapja. Volt egy nagyobb "felejtsük el egymást" időszakunk, ami nekem nagyon rossz volt, neki nem tudom, mert nem is beszéltünk erről. Az az önbizalomhiányos típus, na meg tényleg bármelyik utcában találok hozzá hasonló fiút. De mégis, minél többet beszélgettünk, minél több dolgot mondott el magáról, egyre jobban megkedveltem, sőt már ez határozottan inkább szerelem. De a kérdés csak az, hogy ő mit érezhet?!

Már egy ideje nem láttam személyesen, így eléggé nehéz ezt eldönteni. Amikor felmegyek facebookra, általában egyből ír, van, hogy "drágám"-nak nevez, de néha azt írja, hogy tetszek neki, máskor meg azt, hogy szeret (és ez zavar össze engem, mert nem mindegy, hogy akkor igazából melyik). Találkozni akar velem, pirulós smilet ír, meg stb. (ha valakit érdekel a többi ilyen is, akkor az dobjon egy pm-et, csak lehetőleg írjátok oda a megyéteket, mert nem szeretném, ha véletlen valahogy eljutna hozzá ez a kérdés...).

Dee, sokszor meg későn ír vissza, vagy egy-egy kifejtősebb kérdést is lerendez néhány szóval, illetve abban a "felejtsük el egymást" időszakban mesélte, hogy tetszik neki egy lány (egyértelműen nem rám gondolt), és rossz belegondolni, hogy ilyen hamar megtetszik neki valaki.

Sok szebb lány ismerőse van, emiatt egy hatalmas nullának érzem az esélyeimet, mert miért pont egy ilyen szerencsétlen kellene neki...

Én már arra is gondoltam, hogy lehet, hogy minden lánynál bepróbálkozik. Annyira zavaros az egész.:(



2016. máj. 14. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszer azt mondja szeret,tetszesz neki akkor úgy is van
2016. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De már régebben is ezt mondta, aztán meg más tetszett neki
2016. máj. 15. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Facebook beszélgetes nem mérvadó.

Találkozzatok! Minnél többet.

2016. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!