Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ezeket mondta a srác, aki elvileg "szeret"?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, de mindketten többet érzünk a másik iránt, mint barátság, csak egyszerűen... Nem tudom, túl nagy falat ő nekem. Ezt írta:


"Vagy ennyi? Valakinek van egy rossz napja, egy rossz hete, akkor ezt érdemli? Bocsánat, hogy nem vagyok olyan, mint azok a felszínes srácok, akiket kedvelsz. Remélem ilyenkor büszke vagy magadra. De az is lehet, hogy titkon azt élvezed, hogy úgy tekintenek rád, mint egy húsra, és egyszerűen el nem tudod fogadni, és fel nem tudod fogni, hogy másnak te jelentesz majdnem mindent. Egyszerűen nem érted az embereket, nem tudod őket megítélni, és nem tudsz bennük olvasni. A rosszakban bízol, bántod azokat, akik nem érdemelnék, és nem tudsz bepillantást nyerni a hazugság fátylai, és a megtévesztés színfalai mögé.


Nem értesz semmit. A fejem teszem rá, hogy csomó srác kihasznál és játszik veled. Egy naiv lány vagy, egy marionett, és észre sem veszed. Miért nem ölsz már meg végre?"


Miért néz le engem ennyire? Szerintem nem is szeret.


2015. jún. 10. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ő túl okos hozzád, szerintem hagyjad, ha még ennyit sem vagy képes értelmezni.
2015. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

hol itt az okosság...sértett kis hülye.


"Miért nem ölsz már meg végre?"

Bezzeg, ha megölnéd ( bár ez nem tartozik a több mint barátság fogalmába) - akkor meg azon nyafogna....

2015. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket hagyjuk most a személyeskedést... Csak mondjátok meg, szerintetek szeret még?!
2015. jún. 10. 10:19
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Szeret, de mivel gyalogoltál bele ennyire a lelkivilágába?
2015. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Tuti kiveri rád.
2015. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ő szeret, csak nem tudja hogy te szereted-e. Fogadni mernék hogy te is a "nem akarok nyomulósnak tűnni" címszó alatt nem teszel a semmit a kapcsolatért. Azt érzi hogy játszol vele.
2015. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

csak játszik veled.


tudja, hogy tud hatni rád, de ez nagyon gáz szöveg....


Jut eszembe ez: mit tehetnék ha a barátaim csak azt tudják ígérni, amivel az ellenségeim fenyegetnek...


ezen érdemes ilyenkor elmerengeni

2015. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Őt csak az zavarja, hogy nem ő az a srác, aki úgy irányíthat, mint egy marionett bábút, hanem a többinek hagyod. De nemértem ezt most mire is írta? Ezek szerint te több pasival is kavarsz? Mert ebből az jön le. Előzmények nélkül nehéz megítélni ezt, mert lehet h csak egy önbizalomhiányos pojáca, akit zavar, hogy más pasikkal is szóba állsz.
2015. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szereted, különben nem ítélkezve folyamatosan.
2015. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Na leírom magyarul, mert az előbb nem sikerült... Fáradt vagyok. Szóval szerintem sem szeret, különben nem ítélkezne feletted.
2015. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!