Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert jatszik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jatszik velem?

Figyelt kérdés

Egyik osztalytarsamba ket évig szerelmes voltam,de aztán tett valamit ami miatt teljesen kiszerettem belolle.aztan egy darabig nem beszéltünk de mivel egy osztályba járunk es a baráti korunk szinte ugyan az igy megint joba lettünk.de ekkor mar nem ereztem iránta semmit.baratsagbol szerettem de Ennyi.aztan par hete Facebookon összevesztünk es felemlegettem neki ezt a regi esetet es mondtam neki hogy én azota nem tudok megbizni benne.erre megkérdezte hogy hogyan tehetne ezt jova?de mondtam hogy semmivel.

Ezutan is probaltam kerülni de ez szinte lehetlen,kb egy hétig bírtuk egymas nelkul utana megint haverkodtunk es joba lettünk.es mostanaban eleg kedves velem es keresi a társaságom.pénteken is iskola utan elkosert egy darabig.

Es nemtudok ezzel az erzessel mit kezdeni.ujra es ujra eléri hogy megszeressem.nem szerelemből szeretem mar de jobban mint a tobbi fiút.es ez megorit.o valoszinuleg nem érez irántam semmit baratsagon kívül mert mas lányokkal os hasonlóan viselkedik es most van is neki egy lannyal alakulóban

De szerintem ezt csak a lany akarja igazan.

Es az a gaz hogy tudom hogy nem működne meg ha szeretne is es nem lenne vele jo egyutt lenni.megos mindig o jar a fejemben.miez az érzés?hogy felejtsem el es gyozzem meg magam hogy nem o kell nekem?


2016. máj. 15. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
attól függ mit tett,ez itt a nagy kérdés,meg hát te is lehettél hibás
2016. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Röviden annyi hogy egy masik fiú szerelmes volt belem es azt akarta hogy ossze vesszünk es sikerult is neki.de csak kesobb tudtam meg az igazat.
2016. máj. 15. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!