Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti is osztjátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is osztjátok a véleményem, hogy Fb-on ha egy pasi?

Figyelt kérdés

akinek sosem néztem az adatlapját, sosem like-oltam őt, nics chat, közös fotó, a bal oldalon az ismerősöknél benne van gyakran a 9 legelső kisképes ismerősben a porfilomon, akkor ő nézegeti az adatlapom?

(Egy közös tulajdonságunk lehet, hogy egy suliban végeztünk, ennyi.)

Tudom a sok férfi racionális válaszát, de azt is, hogy ha egy csaj pasi miatt figyeli ezt a dolgot, az többet tud róla, mint egy phd-s programozó.


2016. máj. 15. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség
2016. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

csajok, több választ!


a hivatalos válasz, FB munkatársak nyilatkozatával egybehagnzóan az, hogy nem létezik kapcsolat a két dolog között, mert: a FB csak azokat a tényezőket emeli bele az algoritmusba, ami kétoldalú, mindkét fél által ismert dolog, tehát a fent felsoroltak: chat, közös kép, egymás képének like-olása, stb.

De ez máris megdől ott, hogy figyeli azt is, ha van közös csoport, amiben részt vesztek, közös munkahely, suli...


ebben viszont biztos vagyok.


És nem kell mindig mindent elhinni mindenkinek, ezért nem érdekel a hivatalos válasz.


Csajok? Ti biztos figyeltetek ilyesmit már...

2016. máj. 15. 14:21
 3/4 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy teljesen véletlenszerű.
2016. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány közös ismerősötök van? Mert ha sok amiatt is felhozhatja. Vagy ha nemrég lett valamilyen ismerősöd ismerőse akkor is kihozza ;) (Legalábbis én ilyesmire figyeltem fel.) Amúgy ha nincs sok közös ismerősötök és te sosem kerestél rá, akkor valószínű, hogy nézegeti az adatlapod. Végül is a facebook segíti az embereket, hogy új baráti kapcsolatokat hozzanak létre (valahol még ezt olvastam :D).

Am velem is volt hasonló :) Egy szülinapi buli találkoztunk egy fiúval, bár nem beszélgettünk meg semmi...de másnap már megjelent az ismerősök ajánlásánál, pedig azelőtt a buli előtt sosem tette a fb. És mi sem lettünk közös képen megjelölve meg semmi. Aztán egyszer eltűnt és amikor egy ballagáson megint meglátott, akkor azután megint kihozza őt. Én csak 1x néztem az adatlapját szóval miattam csak nem ajánlgatja a facebook :D

Szóval az én "tapasztalatom" szerint esélyes, hogy már többször rád keresett ;)

2016. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!