Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 29 éves férfi,15 éves lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves férfi,15 éves lány, van értelme várnom?

Figyelt kérdés

Lassan négy éve (azaz 11 éves korom óta) rajongásig szeretek egy nálam 14 évvel idősebb férfit, aki le kell szögeznünk, teljesen normálisan viselkedik velem. Minimum heti egyszer közvetetten találkozunk, amikor szoktunk beszélni, az egyesületünkkel (ahol ő edző, én játékos) van hogy elutazunk vidékre/külföldre és akkor is szívesen elbeszélget velem.

Szoktunk egy-egyezni, ha van kedve és labda kerül a kezébe.

Amikor tudom, hogy találkozni fogunk egész nap remeg a gyomrom.

Amikor látom önkénytelenül is elmosolyodom.

A legtöbb sírásomnak ő volt az oka.

Hozzátartozik a sztorihoz, hogy én hatalmas fangirl vagyok, folyamatosan rajongok valakiért, csak a helyzet az, hogy míg a legtöbb max. 4 hónapig tart (és híres emberekről van szó) ő már lassan átlép az 5. megkezdett évbe.

Nyilván nem mostanra tervezek akármit. Szeretnék felnőni a feladathoz, mert komolyan gondolom. Ezerszer próbáltam már elfelejteni, de lehetetlennek érzem.

Mit kéne tennem?



2016. máj. 15. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, csak egy tinilány rajongása egy érett férfi iránt. Majd kinövöd.
2016. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk Volt egy pár, 28/14 voltak amikor összejöttek. Mi csak lestünk 16 évesen hogy na mi is lesz ebből. Most 37 éves a csaj, 18 éve házasok.

Nagyon ritka az ilyen de van.

2016. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Mindenkinek van ilyen rajongós időszaka.

Csak ne verd át magad. Nem azért beszélget meg játszik veled, mert szerelmes beléd.

2016. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Ebből max annyi lesz hogy jól alád rakja egyszer kétszer aztán leves.
2016. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kinövöd...elmúlik.
2016. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagyon sajnálom... :( én is nagyon hasonló cipőben járok... Sajnos nem tudom a megoldást én sem :/
2016. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem azóta lehúztad magad a wc-n.
2019. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!