Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek ezzel kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BB11 kérdése:

Mit tehetek ezzel kapcsolatban? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziastok abban szeretnék tanácsot kérni,hogy én még nem voltam szerelmes most vagyok 18 és beleszeredtem egy már nőbe hiszen már nem kislány azt hozzá tenném hogy én is nő vagyok ebben az a bonyodalom hogy a saját tanáromról beszélek nemtudom hogyan meg miképp de szeretem őt és nemtudom hogy mihez kezdejek mert mindenki tudja hogy milyen is a szerelem és nemlehet csak úgy eggyik napról a méásikra elfelejteni velem az a helyzet hogy már mindennel próbálkoztam hogy kitöröljem őt a gondolataimból de nem megy és az idő sem megoldás erre hisz ez az érzés már 2 éve tart.Ebben kérnék segitséget hogy miképpp tudnám kitörölni ezt az érzést iránta.Előre is köszönöm a válaszokat:)
2016. máj. 15. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát lány vagy, és egy nő tanárodba szerettél bele?
2016. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen
2016. máj. 15. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!