Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ez a srác bosszut akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez a srác bosszut akar alni vagy tenyleg szeret? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na az volt hogy elzo osztaly kirandulason nagyon kedvelt engem es a baratnom rabeszelt hogy alidjak vele igy hat odamentem ,de meg mielott elaludtunk volna(szinte az egesz osztaly at ment egy szobaba,szal egy agyon tobben voltak)atmentem egy masik agyra es otthagytam ,en meg nem szeretem... De nemreg nagyon megszerettem es megint megkerdezte h alszunk e egy agyban en beleegyeztem hogy persze ,de nem tudom hogy most tenyleg eggyutt alszunke vagy bosszut all es Ott hagy.... Köszi hogy elolvastal ennyit!!!
2016. máj. 16. 21:32
 1/7 Egyenes út ***** válasza:
Szívesen.De nem is volt hosszú!:D
2016. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit
2016. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nm
2016. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon Jo hogy szivesen elolvastatok de tudnatok valami valaszt is modani?meet ezert irtam ide hogy segitsetek
2016. máj. 17. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincsmit,máskor is.
2016. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megtippelhetem a korod?

13?

Nem hiszem, hogy bosszút áll. Nem tudom miért hagytad ott,de tényleg örülök, hogy ez a legnagyobb problémád

2016. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Egyenes út ***** válasza:
Köszönöm, vagy valami?Ezekben a mai fiatalokban egy csepp hála sincsen!!!
2016. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!