Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom kiverni a fejemből,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a fejemből, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb fél éve nagyon megtetszett egy fiú de nem mertem kezdeményezni (nagyon félénk típus vagyok) majd 2 hónap után meguntam hogy csak ábrándozok róla ezért elkezdtem vele kicsit flörtölgetni. Hosszan belebéztem a szemébe, mosolyogtam rá. Semmi. Majd bejelöltem facen. 1 hónapig semmi reakció, nem tudtam hogy nincs fent vagy visszautasította a kérést. Ezt a várakozást is meguntam és ráírtam, majd letiltott. Ezek után nagyon elkeseredtem és sajnos minden nap látom mert a sulimba jár illetve 3 házzal lakik arrébb. Oké, egy darabig hagytam nagamnak időt hogy kisírjam magam miatta de már itt vagyok 3 hónap után és még mindig folyamatosan rajta kattog az agyam, mindig rajta jár az eszem. Hogyan tudnám elfelejteni? (Ő az első fiú akibe tényleg, igazán szerelmes vagyok.)

2016. máj. 17. 17:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért bocsánat.
2016. máj. 17. 17:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet! :/

Egyébként arra nem gondoltál, hogy azert tiltott le, meg nem ir neked, mert mondjuk 3 házzal arréb lakik?!

Menj át hozzájuk, hívd ki, ha annyira tetszik és szerelmes vagy ! De baromi nehéz kiverni, tudom :(

2016. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nagyon félénk vagyok és ahhoz is nagy erőt kellett vennem magamon hogy ráírjak. Szerintem soha nem lennék olyan merész hogy becsöngessek. Max. valamilyen ürüggyel. :D De nem hiszem hogy valaki azért letiltaná a másikat hogy ha akar valamit akkor becsönget. :/
2016. máj. 17. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem megy...kérj meg valaki mást aki segít kiverni.
2016. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!