Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Helo. Azt szeretnem kérdezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Habalaba777 kérdése:

Helo. Azt szeretnem kérdezni tőletek hogy hogy tudok megszerezni egy lányt? (Lent) 15f

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm(barát) nagyon tetszik én is be jövök neki. De van barátja elmondtam neki h válasszon vagy én vagy a barátja azt mondta nem tud dönteni hogy tudnám elnyerni a szerelmet?
2016. máj. 17. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy szerezd meg? Nos egy tipp kötözd meg , rakd be a csomag tartóba és menekülj. Ha ez kisebb nehézséget okoz, akkor jövet a másik kezd el vele beszélgetni egyre többet zaklasd folyamatosan és vagy veled lesz hogy békén hagyd végre vagy megbolondul, és ha ez a variáns se tetszik egyszerűen ne sürgesd, én utálom ha sietve kell választanom, utálom ha választásra kényszerítenek, várd meg a válaszát ne siettesd hagyd hogy gondolja át, közbe te fényezheted azért magad pl, dicsérd , beszélj vele egyre többet hívd el 1-2 helyre aztán lesz ami lesz.
2016. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy mondtad neki hogy válasszon közted és közte?

Amúgy csak maradj természetes és viselkedj úgy mint eddig is mert ha te is tényleg tetszel neki akkor valószínűleg a mostani barátjával nincs túl mély kapcsolata. Ha nagyon szeretnén nem is jutna eszébe az hogy valaki mással legyen együtt. Csak ezt kéne valahogy a tudtára adnod. Ha tényleg nagyon szeretnél összejönni vele akkor közelits felé kicsit. Úgy értem hogy Közelebb ülsz hozzá akár meg is ölelheted mint barátot és lehet így is rájön hogy melletted jobban érzi magát és biztonságban érzi magát.

2016. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SzaboCintia válasza:
Dobj be mindent amit csak lehet és reménykedj. (de ne verekedj)
2016. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy nagyon szeretnéd ha téged választana
2016. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Leültem vele egy padra a szemébe néztem es elmondtam h válasszon
2016. máj. 17. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem. Hát az igaz hogy a lányok nem szeretik ha válsztás elé állítanak minket, de ha már egyáltalán gondolkozik azon hogy mást válasszon a barátja helyett akkor nem szereti igazán, és ezt ő is tudja csak nem valja be magának.
2016. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!