Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretném megszerezni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megszerezni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok lánnyal randizgattam, kavartam, egy párral volt szex is, és volt 3 barátnőm, egy esetben sem éreztem azt hogy szerelmes vagyok. Kivéve egy lányt, sajnos neki akkoriban volt barátja, párszor találkoztunk én többet szerettem volna ő nem. Depressziós lettem de aztán másokkal elfoglaltam magam, de csak időlegesen. Nemrégiben láttam, akkor pont randin voltam egy lánnyal, csak köszöntünk egymásnak. És megint előtörtek belőlem az emlékek, amit azért sem értek mert nem volt vele semmi olyan. Én már letettem róla anno meg elvből nem is foglalkozok olyannal akinek egyszer nem kellettem, de mégis vele szeretnék újra találkozni, csak nem tudom hogyan közeledjek felé, meg hogy van e egyáltalán most valakije?

2016. márc. 14. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Közösségi oldalán nem látni hogy van-e párja most?
2016. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És ha nincs párja, vagy nincs kiírva, akkor írj neki
2016. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!