Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sportfogadók! Hisztek abban,...

Sportfogadók! Hisztek abban, hogy a fogadásokbol meglehet élni? én nagy téttel kis odds-os stratégiával játszok. Csináltam már 100e-böl 400at de buktam is el 200at egy nap alatt. Nincs valami jó stratégiátok? ötletetek? Örülnék ha megosztanátok velem

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A sportfogadásból meg lehet élni, egész jól mennek azok a cégek, akik ezzel foglalkonak :)

De viccet félretéve, szerintem nem lehet megélni, mert elég kockázatos.

Egyetlen módszer van, ami bejöhet, mégpedig az, hogy a fogadási esemény összes kimenetelét meg kell tenni különböző helyeken, de olyanokon, ahol az odds-ok mértani átlaga 3 felett van.

Szaknyelven surebet-nek, vagy arbitrage bet-nek hívják.

2011. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is így szoktam fogadni, a sportsurebet.com ingyenes oldalról veszem a tippeket. Az oldal két kimenetelű fogadásokra ad biztos fogadásokat. ( pl. 2.5 gól alatt/felett lesz a gólok száma, 1 -es vagy X2 lesz a végeredmény stb). A nagyobb pénz nem is a biztos fogadásokban van, hanem a különböző bonuszokban a betus pl 10% -tól ad 55% ig bonuszt, 1000 USD esetén 30% -ot így 1300 USD -vel tudok fogadni. A lényeg hogy kb. 4 fogadási irodában kell számlát vezetni USD -ben, mert pl a BetUsnál is csak USD számlát lehet nyitni és biztos fogadásokkal megforgatni a pénzt, majd kivenni és utána lehet újra kezeni.

2011. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!