Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pár napja szakított velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja szakított velem a barátom. Egy közös barátunktól megtudtam, hogy a volt párom azt szeretné hogy kimenjek meccsre és nézzem meg őt. Szerintetek ez mennyire jó ötlet? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Egy közös barátunktól megtudtam, hogy szenved és vissza akar kapni ahogyan én is őt.A barátom világossá tette, hogy ne keressem. Azért szakított velem, mert azt hiszi megcsaltam,de ez nem igaz. A közös barátunktól megtudtam, hogy szenved, abban reménykedik, hogy véletlenül összefutunk valahol és láthat, ma pedig azt akarja, hogy menjek ki arra a meccsre. Tudni kell a barátom műteni fogják és ez lenne az utolsó meccse a műtét előtt, de félek hogy bosszút akar és nem tudom kimenjek e vagy ne, mert egy korábbi esetben nagyon megjártam és megalázott. Ezért félek. Kérlek segítsetek!

2016. máj. 18. 18:51
 1/4 anonim válasza:
Menj ki a meccsre, vigyél magaddal záptojást, és dobáld meg! Garantáltan megbocsált.
2016. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt a kérdést legalább 10x feltetted már...
2016. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké csak nagyon pörögnek az események és nem tudom jelenleg kiben bízhatok és kiben nem!
2016. máj. 18. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
hát találkozz vele úgy hogy ne tdujon kellemetlen helyzetbe hozni mások előtt és beszélj vele megint
2016. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!