Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az egyik fiú oszt....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik fiú oszt. Társam mit tehetek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik fiú az osztályból és hát.. már néha hülyén érzem magam mikor a barátnőim az osztályból közel kerülnek hozzá,néha már szinte mindenkit vetélytársnak tekintek pedig semmi komoly nincs köztünk csak egyszerűen tetszik. Csajok szerintetek ez nagyon gáz ? Megköszönném az értelmes tanácsokat hogy mit tehetnék.

2016. máj. 20. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs ebben.Egyszerűen próbáld meg "különhívni" vagy elhívni a "tömegből"és mond el neki, hogy szimpatikus neked, mert aztán lesz barátnője és nm tehetsz semmit én már csak tudom😞
2016. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Vagyis remélem, mert nekem is tetszik (négy éve) az osztálytársam aki ráadásul a legjobb fiú barátom. A vetélytársakról pedig, a legjobb barátnőmnek is tetszik szerintem csak nem vallja be. Persze vele sokkal jobban elvan. És szerintem nincs értelme ha félrehívod vagy elmondod neki mert ha eddig nem kuldott feled jeleket akkor csak kellemetlen lenne a tarsasaga. De ez csak egy tanacs es en nem vagyok jo tanacsado.
2016. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot sokat segítettetek :*
2016. máj. 20. 21:04
 4/5 anonim válasza:
én is éppen egy hasonló helyzetben vagyok egy évfolyamtársammal. a félrehívós-elmondós dolog nem a legjobb (korábbi tapasztalat- vicces azt mondani hogy nekem van ilyen) a lényeg hogy nem sül el mindig jól ha a lány kezdeményez. azonban én is kérdezném, akkor mi a helyes teendő?? O.o
2016. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy cipoben jarunk. Csak te meg beszelo viszonyban vagy vele.

Legjobb tanacs, hogy minel elobb valld be neki, annal jobb. Ha halogatod lesz baratnoje es akkor semmit se tehetsz csak varsz, hogy milor szakitanak.

Nalam nem ez volt. Nekem tetszett egy fiu, de nem nagyon akartam bevallani magamnak, mert kozben az exem irant is voltak erzeseim. Lenyeg az, hogy egy felre sikerult felsz-mersz jatek utan majdnem lefekudtem a fiuval. Azota o kerul, hozzam se szol. Egesz nyaron nem is kerestuk egymas tarsasagat. Szoval ha hallgatsz ram, minel elobb mondd el neki, hogy mit erzel. En is halogattam es nem vallottam be neki az incidens utan, hogy tetszik nekem. Mert most megbantam, hogy nem mondtam el neki. Most meg azon aggodok, hovy amig en ezen szarakodok addig o becsajozik, mert hat helyes fiu es a szemelyisege is remek...

2016. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!