Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy deríthetném ki, hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deríthetném ki, hogy mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályból ,aki már elég régóta tetszik nekem.Ő az egyetlen ember az osztályban akit barátomnak hívhatok,szinte mindent meg tudunk beszélni egymással,majdnem mindennap együtt megyünk haza,közös az érdeklődési körünk,és rohadtul sértődősek vagyunk ,de pont ez benne a poén ,főleg hogy ő egyenesen imád kihozni a sodromból >< (de ez lényegtelen).A helyzet az hogy pár napra voltunk kirándulni az osztállyal,másik évfolyammal +még egy osztállyal ..és hát egész buszozási idő alatt elvoltam a mögöttem ülő srácokkal..stb és már akkor sem nézte túl jó szemmel az aki tetszik nekem.Majd amikor megérkeztünk az úti célunkhoz volt egy óra pihi,és az alatt elmentünk sétálni a városban,fagyizni ..stb majd a pihi végén oda az egyik évfolyamtársam(fiú) hogy nem-e mennék el vele valahova ,mert a barátja nem akart elmenni vele,én meg beleegyeztem ,10 percig elvoltunk majd néztünk hogy :hopp,hopp elfogunk késni!!vissza is mentünk ,és máris jöttek a félreértések hogy:mégis mit csináltatok ti kettesben???hm??(egyik osztályfőnök)nekünk meg egész kirándulás alatt égett a pofánk amíg vissza nem értünk a buszhoz.A buszozás nagy része meg arról szólt hogy én most megcsalom azt a srácot aki tetszik(nem is vagyunk együtt).Ő meg ez alatt tudomást se vett rólam és elkezdett kikezdeni az osztálytársnőimmel(hát mit mondjak elég szarul esett..)de "állítólag" csak azért tette mert féltékeny volt a másik srácra,és mert berágott rám....ezek után mégis hogy derítsem ki hogy mit érez irántam,hamarosan ballagás és az is lehet hogy soha többé nem fogunk találkozni már...kérlek szépen titeket segítsetek,mit tegyek?? :'( még nem akarom elveszíteni...
2016. máj. 22. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy bejön neked. Egyértelmű, hogy neki is te. No para, nem ciki ha egy lány kezdeményez. Hajrá! :)
2016. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást^^ esküszöm,megpróbálom!
2016. máj. 22. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!