Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy érez-e valamit irántam?

Figyelt kérdés

A suliban van 1 srác,nekem bejön nagyon,csak nem tudom,hogy én bejövök-e neki. Elég gyakran összeakad a tekintetnük meg mászkálgat arra amerre én vagyok,párszor már oda jött hozzám beszélni,de nekem pont mennem kellett így nem tudtunk beszélni. Arra alapozhatok,hogy néz?

Hogyan tudhatnám meg,hogy mit érez?

Barátnős dolgot nem akarom (hogy a bnöm kérdezze meg tőle) és nincs annyi merszem se,hogy megkérdezzem.

Szerintetek?


2010. febr. 13. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
vedd fel msn-re vagy vipen ha van jelöld be :D
2010. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ez aztán a tuti tipp xD :D
2010. febr. 13. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha párszor odament hozzád akkor elég valószínű h teccel neki....am msnen sok minden kiderül;) és beszélgess vele minél többször élőben a testbeszédből stb-ből ki lehet találni.....
2010. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg h tetszik e most neked vki... ha bejösz neki jelet ad.
2010. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!