Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Szerelmes vagyok egy fiúba (velem egykorú) aki tudja ezt rólam. Nem tudom mit gondol rólam és érez e irántam bármit is. Én oda vagyok tőle, mindig rá gondolok. Mit tegyek? Hogy deríthetném ki? Van aki hasonlóan van?

Figyelt kérdés

12L Tanórákon gyakran nem bírom megállni, hogy őt nézzem. Ilyenkor van amikor ő is rám néz. Ilyenkor rögtön elkapjuk tekintetünket. Tavaly az egyik barátnőm elmondta neki de annyi volt a reagciója, hogy tudja. Nem tudom ,hogy a tekintgetéseimből vagy mert nem bírtam titokban tartani . Csak lányoknak mondtam és nem hiszem, hogy fiúkkal beszélgettek volna de nem lehetetlen.

Nem mindenki tekinti(tette) normálisnak, de nem érdekel. Idén mintha nem önmaga lenne. Egy csomó tanárokkal és osztálytársakkal szembeni kifogásolható viselkedés elemet megszűntetett. Mint egy varázsütésre jobb lett a nyár végére. Tavaly kerültünk egy iskolába/osztályba, de az elejétől fogva voltak barátai.

Nem tudom mi fogott meg benne. Többen kérdezték hogy lehetek képes ilyesmire és miért; köztük én is.

Nem vagyok egy fantáziás alak viszont verset tervezek írni. Kézműveskedni szoktam és készítettem egy szivet (nem kis munkával) de azért maradtam a versnél mert ez túl egyértelmű lenne és félek.

Szerintetek maradjak a versnél vagy inkább tudtok jobbat? Van e esélyem nála?

Azt mondtam el amit kívűlről megtudtam róla. A leírtak eltérhetnek a valóságtól. Én nem tudhatom.

Köszönöm hogy elolvastad. Csak akkor is írj ha segíteni nem tudsz de legalább megértesz, megkönnyebbülés lenne.



2014. okt. 23. 17:59
 1/2 anonim válasza:

Ez nagyon-nagyon édes, de tényleg :) Szerintem nem kell vers, inkább írj neki egy levelet, amiben elmondod, amit itt is leírtál. A ti korotokban még szerintem a fiúk nem annyira érettek, hogy egy-egy ilyen gesztust értékelni tudjanak, de egy próbát megér.

Írj, hogy mi mellett döntöttél és mi lett végül! :)

2014. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy adhatod neki mind2-t csomagold be és úgy add oda neki pl tedd az asztalára :)
2014. okt. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!