Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok hónapok óta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok hónapok óta egy meleg fiúba. Mit tegyek, hogy elfelejtsem végre őt?

Figyelt kérdés

Osztálytársam, és a legjobb fiú barátom is egyben.

Annyit tud, hogy tetszik nekem, de világosan tisztáztuk, hogy ő meleg, és friendzone.

Én viszont nem bírom kiheverni, mindenről Ő jut eszembe, ha nézek egy filmet amit ő is szeret, ha hallgatok egy olyan zenét amit ő is imád, mindenről.

Próbáltam más fiúkat nézegetni, de egyszerűen nem tudok fiúkent tekinteni arra aki egy kicsit is nem hasonlít rá. Ha meg hasonlít valamiben egyből Ő jut az eszembe és utána epekedek.

Első szerelmem.

Tippek? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Hogy felejtsem el őt?

UI.: Nem kérek ócsaroló, oltogatós hozzászólást! Csak értelmes válaszokra vagyok kíváncsi!

Köszönöm!


Némi hiba lehet, hogy van a szövegben, de azért remélem érthető a mondanivalóm!


2016. máj. 22. 18:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 16/L, a fiú meg 16/F.
2016. máj. 22. 18:35
 2/5 anonim válasza:
Mennyire ismerős csak én egy lánnyal, és én ezen már lassan 3 éve rágódok, mondjuk lassan múlik el. Viszont ő legalább ott lesz mint barát és támogatni fog téged ha bármi lesz, már ha igazi barát... 16/f
2016. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem írod a korát, azt hittem volna Justin Bieber-re gondolsz XD
2016. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos mást nem tudsz csinálni, csak annyit hogy vársz. Ne kételkedj benne, mert az idő majd ezt elviszi, csak lassan. Próbálj meg most egy kicsit távol maradni tőle. Sok sikert 17/f
2016. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Második, igen valószínűleg Justin Biebet az osztálytársam... Egyébként utálom őt, csak úgy mellékesen.

A hasznos válaszokat köszönöm!

2016. máj. 27. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!