Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasamat szeretném leadni,...

Hasamat szeretném leadni, tudom nincs helyi zsírégetés de csak ott van felesleg. Mi a teendő?! Nem szeretek futni Szeretek enni :D

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha így állsz hozzá, akkor a nagy büdös SEMMIT!
2012. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki szeret enni,mert ez tart minket életben... Ha nem ennénk meghalnánk,ennyi. Ez a "szeretek enni" gondolom chipsre,csokira vonatkozik,ezeket pedig a legjobb elhagyni vagy legalább minimálisra csökkenteni,ha szeretnél lapos hasat tartósan. Esetleg hastáncolhatsz,hasizom az amit csinálhatsz meg nézz utánna Google-n.
2012. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasat leadni? Talán a ruhatárban, kis biléta ellenében.
2012. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 poiu ***** válasza:
Én is szeretek enni, nem tudok futni és fogytam 20 kg-t. Az édességet és a gyors szénhidrátokat kell elhagyni. Mozogni kell, ha túlsúlyos vagy, a futás nem ajánlott. Menj, ahová lehet gyalog, ússz, táncolj, akármi.
2012. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem csinálj felüléseket, tornázz sokat, mondjuk táncolj, pl zumba. Az nagyon jó tánc stílus, a legjobb fogyasztó szer. Segít még, ha változtatsz az étrendeden, ami nagyon nehéz dolog. Egyél rozskenyeret, sok zöldséget, gyümölcsöt, és kerüld a nasikat pl chip-szet, cskit, mert az lerakódik.

Valóban jó még a hastánc, de ha nem megy,akkor próbáld a hasad különböző izmait mozgatni. Így feszes lesz a bőröd.

Ne feledkezz meg a hasprésről, ami nagyon fárasztó, de hatékony. Ezzel biztosan sikerülni fog! Nekem sikerült. (Bár én nem tudtam változtatni az étrendemen, csak a fehér kenyeret cseréltem le.)


És még egy tipp: felejtsd el a fogyasztó bogyókat, a koplalást, mert ettől csak hízni fogsz.

A futás meg amúgy sem egészséges a bokában lévő izületeknek.

2012. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad a dolgokat egy dolog fog csak segíteni: Zsírleszívás.
2012. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A hasadbóóól leadniii? Nekedesek egy disznóölő késsel, csak ki kell vágni XD


Viccet félretéve. Valóban nincs helyi zsírégetés, hány éves vagy? 13? És lány gondolom. tuti nem csak a hasadon van felesleg, de általában azon a tájékon több minden van, zsír, hasizom, bél, gyomor, stb. Szóval mindenhol van rajtad valami. Ne egyél csokit, chipset, zsírosat, cukrosat, szénhidrátot csökkentsd, fehér kenyeret felejtsd el! Egyél fehérjét, zöldséget, barnakenyeret, még tejterméket is ehetsz, zabpehellyel, de csak mértékkel azt is, és mindezek mellett sportolj, mozogj sokat. A futás, biciklizés a legjobb a fogyásra. Csinálhatsz hasizomgyakorlatokat, súlyzós edzéseket, főleg a súlyzós edzés az ami remek alakot csinál.


Sok sikert!

2012. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó tanácsot. Nem vagyok túlsúlyos, és nem is vagyok 13 éves lány. 21 éves vagyok, ffi, 180 cm / 98 kg. Amint elkezdtem konditerembe járni sajnos jöttek a kilók is fel (nem szedtem semmi szart, csak fehérjét) de inkább hasra mennek ezek a fránya fölösleges kilók. Egyszer már leadtam 10kg-ot sok futással és kevés evéssel, de amint abba hagytam a rendszeres futást, újra elkezdtek visszajönni. " szeretek enni " nem chipset meg stb.. nem vagyok nagy nasis, szalonnát hagymával, kolbász, marhahús, stb..
2012. szept. 3. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!