Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretek egy lányt. Mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az a probléma,h elég zárkózott. Ráadásul egy suliba járunk. Egyszer próbáltam hozzá közeledni,és egész jóba lettünk. De nagyon érzékeny,és nem mutatja ki,meg látszik,h nagyon zavarja h mások mit gondolnak róla. Anno amikor közeledtem hozzá,nagyon furán viselkedett,egyrészt nagyon zavarban volt a jelenlétemben,másrészt néha pont h került. Láttam rajta,h ő sem tudja,mit akar. Így akkor úgy döntöttem,h megszakítom vele a kapcsolatot. Közben én összejöttem mással,de szét is mentünk. És rájöttem,h még mindig ezt a titokzatos lányt szeretem. De hozzá egyszerűen képtelenség közeledni. Most csak olyan köszönőviszonyban vagyunk. Mindig mosolyog ha meglát. Hogyan közeledjek hozzá? Legyek finom és kedves?

2012. okt. 18. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendes srácnak tűnsz, hajrá!
2012. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy rendes én. Hát igazából nem. Vagyis hát nem tudom. Elég pökhendi tudok lenni. Meg az egómban sincs hiány. Legalábbis ilyennek szoktam tűnni,és talán ezekből kéne visszavenni,ha vele vagyok. Csak hát fogalmam sincs h tudnék újra vele legalább baráti szinten jóba lenni.
2012. okt. 18. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Kész a matek házid?! :)
2012. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálj közeledni felé ismét..

A nagystílűségedből meg vegyél vissza, ha rád tör:D

Ha egyedül van, menj oda hozzá és kérdezd meg a véleményét valamiről, vagy próbálj beszélni vele..

Ne kerüld, hagyd,hogy kisüljön valami.

Abból amit leírtál, úgy vettem én is le, hogy neki is tetszel, csak fél kimutatni..Ez sok lánnyal így van.(pl. velem is)

Ekkor kéne a fiúnak "erélyesebbnek" lennie és kezdeményeznie.

2012. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!