Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire "gáz" ha egy évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "gáz" ha egy évvel fiatalabb a barátom?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok ő 17.

Néha elgondolkodom, hogy túl fiatal hozzám. Viselkedésre néha elég gyerekes. Viszont nagyon szeretem


2016. máj. 23. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan viselkedés nincs, hogy gyerekes.. Olyan viselkedés van csak, hogy felnőttes.. Ha valaki túl felnőttes, túl komoly ilyen fiatalon, az nem élvezi az életet.:/ Am a kérdésedre válaszolva, ha jól érzed magad mellette, akkor nem probléma szerintem..
2016. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz ha szeretitek egymást. :)
2016. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Basszus 1 év van köztetek, nehogy már ezen legyél fentakadva. Ha pedig szereted, akkor ne érdekeljen mások véleménye, és ne hagyd, hogy az tegye tönkre a kapcsolatotokat.
2016. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Később összemosódik és 3 év sem fog korkülönbségnek számítani gyakorlatilag. Viszont ha ilyeneken gondolkozol az nem feltétlen a viselkdesée miatt van, hanem a bizonytalanságod miatt. Ezenfelül gondolj bele, hogy lehet 36 évesen is lesznek infantilis vonásai, de lehet valakit pont ez a gyermeket jellem segít előre és a személyiségéhez tartozik egy bizonyos játékosság.

Mégis milyen esetekben gyerekes?

2016. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem el se tudod dönteni hogy szereted vagy nem. Ha el tudnád, akkor nem tennél fel ilyen kérdést, na meg senkinek nincs a homlokára írva hogy mennyi idős, esetleg csak akkor ha látványosan idősebb vagy fiatalabb valaki, de ezt nem pluszminusz 1-2 évben lehet eldönteni, mert 16 éves kor felett van aki évekig nem változik semmit.
2016. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi sem "gáz".

Ne foglalkozz mások véleményével ha szeretitek egymást.

Mi si pont így kerültünk össze a párommal - ő 18 volt, én 17.

30 éve vagyunk együtt.

2016. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 év.. én öszejönék 24 évesel is..
2016. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!