Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megmondjam neki, hogy tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy tetszik nekem? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem egy évvel idősebb mint én és megszeretném mondani neki hogy tetszik nekem. Én inkább ilyen visszahúzódó lány vagyok ugye nekem nehezen menne,hogy beszélek vele. Én arra gondoltam,hogy írok neki egy kis levelet és a táskájára teszem.Ha nem jó akkor nyugottan írjátok meg és adhattok tanácsokat is.Előre is köszi😘

2016. máj. 24. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
hát próbáld meg :D
2016. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
mondd
2016. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik az ötleted én biztos nagyon örülnék neki. 17/F
2016. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Xd.. nekem egyszer írt egy lány levelet és 1 hét után tűnt fel, hogy van valami a tatyómban :/.. Gondolom azt hitte, hogy nem volt szimpi, pedig nagyon cuki levelet küldött és a lány is csini volt :D Mikor olvastam, akkor nagyon sok melegség öntött el, szóval csak arra ügyelj, hogy oda rakd, ahol észre veszi is majd :P

17F

2016. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ha nem mered a szemébe mondani akkor ez egy aranyos alternatíva, de szerintem szemtől-szembe jobb :)
2016. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha nem ilyen "bunkó menőgyerek", mert eléggé le tud égetni vele (na meg nehogy más találja meg)
2016. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor megpróbálom és majd írok,hogy mi történt😘😀😀
2016. máj. 24. 20:24
 8/18 anonim válasza:
Tavaly nekem az egyik lány rakott a padomra töri óra előtt egy kutyusos képeslapban egy levelet. A képeslapban egy idézet volt, illetve egy rózsát rajzolt bele. Cuki volt meg minden (a lány is szép, barátságos stb... volt mielőtt valaki megkérdezi) de mégsem lett belőle semmi. Nem elkeseríteni akarlak de szerintem nem a legjobb taktika.
2016. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Nehogy mar levelet irj! Ahhw , hany eves vagy? Ha veletlen te nem jossz be neki, meet ugye elofordulhat... Kitduja h utana nem baszogatna a barataival a szerelmes nyalas leveled vegett! Meg mi tortent az emberekkel konyorgom? Miert akarsz te egy fiunak irni?! Eleg ha rakacsintasz... Az is egy jel. Nem kell azonnal mar megirni neki h tetszik neked... Vagy esetleg szerelmes vagy bele. Mindenre gondolni kell. Hogy esetleg akkor mi lesz ha TE nem jossz neki. Legy resen aranyom. Es inkabb csak jeleket kuldjel. Ne ess azonnal nekiy
2016. máj. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Gáz,,ha egy lány fut a srác után...nekem alapból nem kéne egy ilyen lány :D
2016. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!