Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megmondjam a srácnak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a srácnak, hogy nagyon tetszik? 16/L

Figyelt kérdés
Az egesz sztori ott kezdodik, hogy rettentoen onbizalom hianyos vagyok. Soha nem volt baratom, keptelen vagyok ismerkedni. Egy bulin talalkoztam egy sraccal, akit mar egyszer lattam egy baratnom altal. Odajott hozzam beszelgetni(de mar nem nagyon emlekszem, hogy pontosan hogy kezdodott),erre en elmentem onnan, mert nagyon megilyedtem, bepanikoltam es nem tudtam mit csinaljak, hiszen mikor eloszor talalkoztunk, akkor megtetszett ess azota koslatok utana. Majdnem egy telepulesen lakunk, o is busszal jar, neha szoktam latni es mivel keptelen vagyok a ranezni, mindig elkapom a fejem. Nem tudom, hogy emiatt mit gondolhat rolam, hogy mennyire bunko, vagy flegma vagyok. Pedig nem ezek miatt csinalom, csak nem birok a szemebe nezni. Nagyon tetszik a srac, szoval szerintetek elmondjam neki ezeket? (Nagyon normalis, komoly fiu, nem olyan tipikus kis hulyegyerek, aki az osszes csajt meg akarja d*gni.)
2015. dec. 28. 23:23
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasert..
2015. dec. 28. 23:25
 2/22 anonim ***** válasza:
Igen
2015. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Megijedtem. Pontos j.

Hát, szerintem ha visszahúzódóbb vagy, akkor is valahogy üzenj felé. Pl ha ránézel, látod, hogy néz akkor gyorsan leszeged a fejed és mosolyogsz, vagy igazából bármi őszintén kedves dolgot csinálsz :) De ha odamegy hozzád beszélgetni azt használd ki! Ezek szerint igenis érdeklődik irántad. Szerintem.

2015. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Kerülgethetitek egymást még egy jó darabig, de annak csak az lesz a vége, hogy talál magának mást. Vagy más találja meg őt. Úgyhogy igen.
2015. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Igen mondjad
2015. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Van valami tipped, kedves valaszolo? Csak mert az esetemben hozza szolni is nehez, nemhogy elmondani, mennyire belezugtam..
2015. dec. 28. 23:28
 7/22 anonim ***** válasza:
Persze mi fiuk ugyis félünk szerelmet valani azaz leglább is én..
2015. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Tozser Alex ***** válasza:

Azonnal mond meg neki, ha bejon

Hidd el ha nem eleted hibaja lessz

Bejossz neki, KAPD OSSZE MAGAD

Onbizalom!

Melevego, es tipp:

"Szia, tudod a multkori bulin elmentek amikor odajotrel hozzam, hat bocsi kicsit zavarban voltam, mert eleg rendes srac vagy"

2015. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Amit a 8adik írt az tökéletes.

Hajrá! :)

2015. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A 8. tenyleg eleg jo :) koszonom szepen mindenkinek:)
2015. dec. 28. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!