Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fojthatja meg az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fojthatja meg az ember a másikat a szeretetével egy távkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Csak hétvégén van találkozás...
2012. szept. 10. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:

hát ha hétvégén annyira a nyakán van hogy nem kap levegőt...persze nem szószerint értem...hanem túl nyálas, megy utána mindenhova, elhalmozza minden ajándékkal, állandóan csöpög: hogy így szeret úgy szeret, még evés közben is néz, meg hasonlók


tudom kicsit nyersen hangzott, de én szerintem így...én ezt nem viselném el :)


bár van kapcsolatom de szerencsére nem ilyen mint ahogy leírtam.


N22

2012. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hétköznap pedig sms-ben a sok kérdőjel, amikre ha nem válaszolsz, furdal a lelkiismeret; "mikor skypolunk, mikor msneznünk", stb...
2012. szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Engem pl akkor fojtana meg, ha hétköznaponként folyton neten kéne beszélni vele a semmiről, meg arról, hogy húdeszeretlek, és ezek variánsai, és ha mondjuk nekiülnék filmezni vagy játszani valamivel, akkor menne a sírás, hogy miért nem törődök a kva lelkével, meg nem szeretem, ha meg neadjisten elmegyek barátokkal valahova, akkor megcsalom, és tuti mindenki engem akart ,és tuti megcsaltam, vagy meg fogom csalni, mert ő egy sz.r és semmit sem ér, és blabla és ötpercenként sms meg hívás, hogy de és mivan, és mit csinálok, és hol vagyok már, és mikor megyek msnre, skypera akármire, és tuti megcsalom...

Ha hétvégén akármi okból nem tudnánk találkozni, akkor telefonon sírás, hogy de miért, és mikor ez a mi napunk és blabla, és katasztrófa, és nem lenne semmi élete, és tőlem függne, és nem tudná lekötni magát egyedül.

Ha meg találkoznánk, nem csinálnák értelmes dolgokat, csak jajj szeressük egymást a négyfal közt, és ennyi.


Na pl ezt úgy szerintem egy hétnél tovább nem tűrném el, de talán addig se.

:D

21L

2012. szept. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

úh kedves utolsó, hát az én 1 éves kapcsolatom pontosan ilyen, amit te leírtál, kb szóról szóra. :D


ő csinálja ezt egyébként, én nem, és akkor még én fojtom meg. :D

2012. szept. 10. 10:12
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
10:10-es gondolom te a másik véglet vagy, kompromisszumot képtelen lennél kötni:D Távkapcsolatban is kell ápolni a kapcsolatot, és mivel személyesen alig találkoztok, kell msnen is beszélni vagy telefonon. És a bizalom nehezen alakul ki, de gondolom türelmed se lenne a másikhoz:D Stb.
2012. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 10:10


szerintem te nem is lány vagy...hanem csávó...egy lány általában nem így gondolkozik, ez fordítva szokott lenni...ha igen akkor meg ursten...

2012. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is meglepödtem az "L"-en a végén. Dettó mintha egy pasi irta volna...:D
2012. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aah, most nem tom miért lettem leszavazva... :D Direkt írtam egy eltúlzott verziót, hogy engem mi fojtana meg, tök hasznos volt a válaszom, a kérdésre válaszoltam. :D

Egyébként de, lány vagyok, és igen már csomószor mondták, hogy amúgy meg úgy gondolkozok, mint egy pasi. Ez van, különösképp nem tudok mit kezdeni vele, nem is érdekel, mert elég jól kijövök a srácokkal emiatt vagy nem emiatt azt nem tudom.


És valóban a távkapcsolathoz nem lenne türelmem, mert szerintem baromság, próbáltam, de nem jött be. Pénzhiány, találkahiány, a neten meg nem lehet párkapcsolatot fenntartani, nekem kell az élő találkozás.


Amúgy a kompromisszumot se szeretem, mert az sem jó egyik félnek sem, hanem a konszenzust. :) Szóval no para, jól működő kapcsolatom van, én tényleg csak a kérdésre válaszoltam, hogy engem mi fojtana meg. :D Nem tudom miért vagyok leszavazva. :D

2012. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

10:10 Szerintem meg jót írtál. :)

Nő létemre ugyanígy lennék a dologgal, nem kell ahhoz férfinak lenni, hogy a párunk a fejünkre nőjön. Távkapcsolatban természetes az akár napi kapcsolat is, de van egy szint, ami már részemről nem lenne tolerálható. Amit te felvázoltál, az ilyen. Amikor már némi túlzással vécére sem tudsz elmenni nyugodtan és a másik folyton attól retteg, hogy átvered, megcsalod, elhagyod.

2012. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!