Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezzel elszúrtam a dolgot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel elszúrtam a dolgot? Egyáltalán tetszem neki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy srác, aki nekem tetszik. Szoktunk beszélgetni, de még sokat nem dumáltunk. Sokszor odajön beszélgetni, de ez még nem jelent semmit, hiszen másokkal is sokat beszél. De szerintem másoktól nem szokta megkérdezni: És mi a helyzet a fiúkkal?

Nem tudom, ez most azt jelenti, tetszem neki, vagy csak dumálni akart valakivel.

Amugy nem vagyok egy szépség, bár én szépnek tartom magam (nem vok egoista) de mgé senki se mondta: Hű de szép ez a csaj!

Amikor az előbbit kérdezte, kicsit elpirult, de amugy nagyon aranyos volt. Azzal elszúrtam a dolgot, hogy azt mondtam neki, h nálam a fiúk egyelőre csak haverságot jelentenek?

Légyszives válaszoljatok, fogalmam sincsen az ilyen dolgokról, nem volt még pasim.


2010. aug. 14. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:

nos lehet, hogy most visszalépett és megfutamodott, ha tetszettel6tetszel neki. viszont az is lehet, hogy felkeltetted benne, azt a bizonyos bizonyítási vágyat, hogy márpedig ő nem csak a haverod lesz.


ja és kor? és a fiú kora? egyébként könnyebb lenne, ha tudnám, hogy a fiú félénk, vagy nagydumás

2010. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, bár lehet, hogy kicsit visszavesz a tempóból. Próbálj meg rendesen közeledni hozzá, egyelőre csak barátkozni, és ha akar valamit, úgyis alakulni fog a dolog. ;)
2010. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos én 13 leszek (ő azt mondta 14-15nek nézek ki) ő pedig, 14 múlt. Hát mindenkivel elég bátran beszélget, szal nem mondhatom félénknek. Köszi a válaszokat, próbálok vele majd úgy viselkedni, ahogy fent tanácsolátok. Akkor majd alakul valahogy.(:
2010. aug. 14. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!