Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a szüleimnek nem tetszik a barátom?

Figyelt kérdés

Az van hogy bemutattam a szüleimnek a barátomat, és hát nem tetszik nekik..

Azért mert fülbevalója van, meg ilyen "vagány" fiú, és azthiszik hogy csak kiakar használni, meg hogy jobbat érdemlek tőle. Mármint ők olyanra gondoltak, akinek jobb a tanulmányi eredménye, okos, jól néz ki.. Szerintem értitek mire célzok:D

Ő az első barátom. És még azt is mondták hogy nekem tanulni kell még, meg nem kell senki..

Mit tegyek?

15 evesen tényleg ennyire korai ha már barátom van??

Nemértem a szüleimet.


2016. máj. 27. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
csak jót akarnak neked... 15 evesen szerintem nem korai de ha úgy van ahogy mondod sose fogja vinni semmire és akkor mit fogsz csinálni mellette? miért nem keresel értelmesebb vagy sikeresebb embert? a sikeres talán nem is jo szó inkább céltudatos lenne a megfelelő
2016. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ok akarnak vele jarni?
2016. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első barátomat nekem is nagyon utálták. Igaz én akkor 14 voltam és csak egy hónapig voltam együtt a fiúval, de egy pár hét után beletörődtek, hogy ez így alakult. És szerintem te is legyél türelmes a szüleidhez, hisz ez nekik is új, nem csak neked. Egyszer majd megszokják. Tiltani meg úgyse fognak tőle, mert gondolom van tapasztalatuk és tudják hogy a tiltásból csak még nagyobb szerelem lesz. Szóval szerintem a szüleid is beletörődnek majd.
2016. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a szülő-barát kapcsolat elromlik, akkor vagy a barátot kell lecserélni, vagy a szülőket.
2016. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mármint ők olyanra gondoltak, akinek jobb a tanulmányi eredménye, okos, jól néz ki."

Neked is ilyenre kellett volna gondolni. De nem tetted.

Ebben a korban egy kapcsolat, főleg ilyen "vagány" fiúval úgysem fog sokáig tartani. Bemutatni is felesleges volt.

2016. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!