Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az osztályból,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályból, aki nagyon tetszik nekem, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány az osztályból, akivel már jó ideje jóban vagyok. Nagyon tetszik nekem, viszont ő csak barátként tekint rám. Már próbáltam célozgatni, hogy egy kicsivel többre vágyok mint szimpla barátság, de nem vette észre.Viszont szemből-szembe nem merem neki elmondani, hogy mennyire tetszik nekem, mert félek a visszautasítástól :/ .Szerintetek mit kéne tennem? /15F
2016. máj. 30. 16:54
 1/2 David134 ***** válasza:

Tartsd meg továbbra is ezt a jó baráti viszonyt.Hívd el valahova agy valami és ha az se segít akkor mond el neki.

Szurkolok neked! Mert én is hasonló heyzetben vagyok csak annyit hogy van még pár srác aki a csajra hajt.

2016. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki hogy mit érzel,ha valóban barátként tekint rád akkor rosszul úgy se sülhet el a dolog.Aztán lehet hogy végig tetszettél neki ,csak ő lehet hogy nem tudta hogyan fejezze ki ,mert lehet hogy arra vár hogy te lépj :) Bárhogy is döntesz,hajrá! ^^
2016. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!