Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van hogy mindig olyanokb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy mindig olyanokba szeretek bele akik csak AZT akarják?

Figyelt kérdés

Ha valaki ilyeneket ír: Szeretem a telt lányokat van mit meg fogni De te nagyon helyen vagy minden hol 😘 Ja ja de mikor leszálás elott. Ahj ott abba a pilanatba azölembbe huztalak volna 😍😘 Hat hogy már biztos voltál fiuval ilyen mell. Fenék és még nem raktak meg else tudom hini

(ezt múltkor írta egy fiú)

Valahogy tetszik hogy szerinte tényleg ilyen jól nézek ki miközben szerintem nem és nagyon nagy önbizalom hiányom van.


2016. máj. 30. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

ha ilyenekről beszélgetsz fiúkkal, akkor ne csodálkozz.

Egy komoly lány nem hagyja, hogy így alakuljon a beszélgetés. Leállítja a fiút. Persze, ha már valaki a párod és együtt vagytok, akkor normális az ilyen beszélgetés, de idegenekkel nem, nem így kezdjük az ismerkedést komoly kapcsolatnál.

2016. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És a srác mennyi idős volt? Nagyon kis éretleneknek tűntök mindketten. Ha fiúzni akarsz, akkor javaslom, hogy két-három évvel legyen idősebb nálad a kiszemelted, az talán érettebb lesz.
2016. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem így kezdtük csak egy idő után írta hogy rám kacsintott a buszon és nem-e láttam mondtam hogy nem és utána írta ezeket

én szeptemberben leszek 18 ő meg jövő februárba

2016. máj. 30. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:
De akkor sem a barátod, nincs köztetek semmi. Csak úgy hagyod, hogy így beszéljen veled.
2016. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó elsőre tényleg bunkóság ilyeneket írni de nem tudom elég jól néz ki és amúgy ez csak egyszer volt azóta nem írt ilyesmit.
2016. máj. 30. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 20 év alatt (ha fősulira, egyetemre mész még 2-6 évvel kitolódik), nem nagyon akar senki semmi mást. Még nem jött el az az idő, amikor ténylegesen a fiúkat érdekelné a családalapítás és ezért hosszútávra terveznének kapcsolatot.


Szerintem vagy vársz, vagy tényleg nem adod könnyen magad, és ráveszed, hogy tiszteljenek.

2016. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valószínűleg nem veled van a probléma. Próbálkozz elkerülni ezt a témát ezekkel a a fiúkkal akik AZT akarják. Ha te nem beszélsz erről valószínűleg abbahagyja.
2016. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!