Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig olyanokba szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyanokba szeretek bele akik nagyon nem hozzám valók?

Figyelt kérdés
Barátnőm se volt még... xd 17 éves fiú vagyok,jó nagyon sokszor lehetett volna már,de mindig elrontottam valahogy... általában azért,mert besz*ri voltam... és olyanokba vagyok szerelmes akiket kb. az egész város ismer,szal a menőkbe vagy,hogy akik első látásra elérhetetlennek tűnnek :D de azért általában én is tetszem nekik,de mindig elb*szom valahogy... jaa és hát ugye az természetes,hogy ők azt nem tudják,h én mekkora nyomorék vagyok csajok terén :D a kérdés igazából simán lehetne az is,hogy miért nincs barátnőm,ahhoz képest,h általában akibe szerelmes vagyok az viszonozza
2012. okt. 22. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy elb*szod a dolgokat, konkrétan mit takar? (Főleg annak tükrében érdekes, hogy ugye írtad, hogy általában bejössz a csajoknak...)
2012. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pl. karácsony előtt osztályba rá kellett írni a nevünket egy lapra és akit kihúztál annak rá kellett írni mit adnál neki karácsonyra,csaj azt írta rá nekem,h ...-t a fád alá... meg minden,folyton szemeztünk stb. ,de én egy otthon ülő típus vagyok,ő meg minden péntek-szombat ment discoba... szal nem illettünk össze,és hozzá se szóltam,nem is köszöntem neki büszkeségből,meg azért is mert beszari voltam,nem mertem neki köszönni,jóó én ilyen gyökér vagyok,ez van.(apám-anyám fiatal korukba volt a vagány gyerek én meg a csicskafiuk kb ez a helyzet :D ),meg 8.ba is a csaj rámküldte a barátnőjét,hogy szerintem melyikük a szebb,meg minden... aztán megkérdezte,h járnék e a bnőjével ugye és letilotttam MSN-n meg minden kapcsolatot megszakítottam vele,mert fostam pl. elhívni valahova.Szóval ja én eléggé beszari vagyok.De gondolom ez már kiderült :D
2012. okt. 22. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk hogy őszinte legyek, sajnos szerintem ebből más nem azt szűri le hogy óó te de beszari vagy. Én sem..


Vagy fura, vagy hülye, vagy ilyen önsajnáltatós aki azzal próbálja felhívni magára a figyelmet hogy most letilt msnről, mert jaj ő szegény olyan gyáva. Nem azt mondom hogy önsajnáltatós vagy, csak hogy másoknak lejöhet így is. Tehát ez urvára nem jó módszer.


Akkor egyszerűen ne írjál rá aztán ennyi, de ez a letiltom meg stb baromira gáz:S. Nyugodtan ráírhattál volna amúgy, főleg ha tetszel neki HA meg nem akkor max nemet mond na bumm. De ha már ismerősök vagytok akkor ráírhatsz,, ha ismeretlen jó oké (bár akkor eleve nem lenne meg a címe) de így nem.


Meg azzal a csajjal is dumálhattál volna valamit aki karácsonyi ajándékot adott neked de minimum köszönni. SZÓVAL ezzel baromi elcseszed a dolgot. HA, HA kb semmi jele nem lenne hogy bejössz nekik, nem is szólnak hozzád úgy tulajdonképpen érthető lenne félsz, mégis mit mondj/akármi. Amúgy meg még fiatalon jó bele menni ezekbe a dolgokba, mert különben kimaradsz, ahogy a karácsonyos csajról is lecsúsztál. Nem az jön le a dologból, hogy 0 eséllyel indulsz a csajoknál, vagy normális leszel vagy akkor hülye vagy, nincs kifogás.

2012. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ja,valószínűleg igazad van...Hát akkor megpróbálok ezen változtatni,megpróbálok normális lenni,vagymi... :D
2012. okt. 23. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!