Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mégis micsoda? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis micsoda? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban és azt hiszem, szerelmes vagyok belé, annak ellenére hogy csak pár szót beszéltünk, és igazából nem is olyan helyes. Alig ismerem, és tényleg van aki jobban néz ki nála, de én akkor is csak rá tudok ÚGY nézni. Fogalmam sincs, hogy mi fogott meg benne ennyire, de nem múlik el, akárhogy próbálok tőle szabadulni. Veletek volt már ilyen? Hogy múlt el?

2016. máj. 30. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi, az én pasimnál is vannak helyesebb, meg jóképűbb férfiak biztos, de nekem csak ő kell. Nem akarok ettől az érzéstől szabadulni. Nagyon imádom ugyanis, úgy, ahogy van. :)
2016. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elso kommentelonek igaza van, szerintem ne probalj megszabadulni ettol az erzestol,inkabb lennel mas valakivel eggyut mert jobban nez ki de nem erzel iranta semmit (tehat boldogtalan lennel) vagy lennel eggyut egy olyan emberrel aki nem a leghelyesebb de megis vonzodsz hozza valami okbol, es ezaltal boldog lennel... Meilyket valsztanad? ;)
2016. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem,hanem vonzalom.
2016. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban szerelem ez.

Máskülönben mi a kétséged? Ha személyiségileg okod van arra, hogy "ne szeresd", mert nem jösztök ki olyan jól, akkor érthető, hogy egy időután valaki megakar szabadulni.


Velem konkrétan volt úgy, hogy tökéletesnek tartottam valakit, akit később eléggé antipatikusnak. Bár az ilyent is meglehet élni, ellehet jutni arra a pontra, mert az előítéletesség sem megoldás


"Hogy múlt el?" -> Amikor igazán megismertem, elmúlt:)

2016. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!