Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van még esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem nála?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy szeptemberben jött pár új osztálytárs, és olyan október környéke óta tetszik az egyik lány. Szerintem szerelmes vagyok belé. Jóban voltunk végig, most féloldalasan mögöttem ül, néha hátrafordulok, beszélünk egy keveset, visszafordulok. Viszont most másfél hónapja elmondtam neki, hogy tetszik nekem. Azt válaszolta, hogy neki nem jön be senki. Megértőnek tűnt, mondta, hogy tudja, hogy ez nagyon nehéz, stb. Ez a jó viszony köztünk viszont azóta is megmaradt.

Még kell azt is tudni, hogy én kevésbé vagyok népszerű az osztályban, ő viszont szerintem az, valamint nekem van nem kevés plusz kilóm. Nem nézek ki annyira durván, de azért... Ő ellenben egy karcsúbb lány. Még azt is kell tudni, hogy míg én az osztály legjobb tanulói közé vagyok számontartva, ő kevésbé az, finoman fogalmazva. (Intelligens lány, csak nem így, hanem nagyon jól lehet vele beszélni - ha a társaságnak van elég magas intelligenciaszintje.)

Nagyjából ennyi van amit ide tudok írni, nem sok információ, de ebből mit tudtok mondani? Lehet még nála esélyem? Ja, és én 15.5 éves fiú vagyok, a lány pedig 16 éves.



2016. máj. 30. 22:58
 1/3 anonim válasza:

Én 2 évig nem mondtam el osztálytársamnak (17 lány), hogy szerelmes vagyok belé. Ő volt a legjobb barátom, csak hát az érzelmek átalakultak nála is, igaz sokkal később, miután bevallottam neki. :) Azóta is együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást. :)

Szerintem túl korán mondtad el neki, de sajnos én nem tudhatom, mi zajlott le köztetek. De lehet tényleg csak barátságra gondolt és nem érez irántad semmit.

Ugyanúgy beszélgessetek, legyetek jóban, aztán lehet később megváltozik a helyzet. :) Sok sikert! :D (18/f)

2016. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedek :-)
2016. máj. 31. 18:06
 3/3 anonim válasza:
Én egy 18éves lány vagyok. 2évig volt egy legjobb fiú barátom,akinek mindent megosztottam. Persze én sokkal többet éreztem,mint barátság,de ezt ő tudta. Mindig azt mondta, hogy külső-belsőre bejövök neki, néha többet is érez irántam,de nem intenzíven. Mindent kipróbáltam. Voltam a megertő, az elérhetetlen, a "népszerű", a vicces..de Több mint 2év után kezdtem feladni. A többi barátom meg csak azt mondta, hogy tönkreteszem magam, szóval engedjem el. Kb félévente bepróbálkozunk egymásnál, de valahogy mindig "le lettem koppintva". Nem bírtam tovább. Elmondtam neki, hogy hiába ő az egyetlen személy akiben teljesen megbízok, nekem nem megy ez a barátság dolog...vagy lépjünk ki egymás életéből, vagy ne csak barátok legyünk. Pár nap gondolkozás után előre léptünk. Fél éve vagyunk együtt, és már azt érzem, ő jobban szeret, mint én őt:).
2016. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!