Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert lepett le azutan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lepett le azutan, hogy kimondta, hogy szeret? Friss a kapcsolatunk, sajnos alig talalkozunk, mert reggeltöl estig dolgozik. DE amikor együtt vagyunk, mindent megad nekem, bemutatott minden baratjanak, eljarunk bulizni.

Figyelt kérdés
Eddig csak nagyon szenvedelyesen csokoloztunk, de mondtam neki, hogy a szexszel meg varni szeretnek. Egy ilyen oras hosszu csokolazas azt mondta, hogy szeretlek kicsim.Utana mindketten hazamentünk.Azota nem jelentkezik.Egyszer felhivtam,de nem ment ra es azota Sem hiv.Miert?
2013. szept. 2. 18:08
 1/9 pi.nóra ***** válasza:
Na, ez fogós kérdés! Ezt inkább tőle kéne megkérdezned.
2013. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekes dolog.Nekem az jött le elsőnek,hogy valamitől fél ( ne kérdezd miért ). Mindenesetre szerintem ezt vele kell megbeszélned,és megkérdezned mi is ez.
2013. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En nem hivom fel,mert az a velemenyem,hogy neki kene jelentkezni.Amugy egy honapja vagyunk együtt es szokott olyat csinalni,hogy nem jelentkezik,de amikor együtt voltunk akkor mindig kimutatta,hogy szeret.Most ki is mondta,hogy szeretlek kicsim!Olyan szomoru vagyok,hogy neha eltünik.
2013. szept. 2. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Néha eltűnik?
2013. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos igen...
2013. szept. 2. 18:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt,hogy érted? Miben nyilvánul ez meg? S hogy szokott előkerülni?
2013. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat randizunk,aztan eltünik napokra,de utana jelentkezik,hogy talakozunk-e.Am randi alatt minden szep es jo,aztan megint eltünik.Majdnem minden randi utan ez van.
2013. szept. 2. 18:49
 8/9 pi.nóra ***** válasza:
Az első benyomásom az, hogy amikor "eltűnik" napokra, akkor más nők ágyába "tűnik".
2013. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az kaffa. es most ilyenkor mi van?
2013. szept. 2. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!