Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves vagyok és beleszerette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és beleszerettem egy lányba de nem tudom mit csináljak. Mit csinaljak? Szöveg lent

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon beleszerettem de az egyik barátom már vele aki akkora lúzer,mert ha oda megy a lányhoz és ott áll mint egy ... Én még azt találtam ki hogy elmek eléjük és elmondom mit érzek ha nem hiszi el akkor meg az útra kiteszek egy nagy plakátott amire azt irom hogy szeretlek,imadlak...., az kore pedig rózsa szirmokat szorok és a plakátra tavasztól egy milka csokit. Szerintetek ha ezt még csinalom volna esély hogy ossze jojek vele?

2016. jún. 1. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy barátod vele jár, akkor jobb, ha hanyagolod, amúgyis ez a plakát ügy rém ciki lenne, főleg ha lekoppintana a lány, mindenki rajtad röhögne.
2016. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tavasztól helyett ragasztok
2016. jún. 1. 15:53
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha a lánynak tetszene a plakát?
2016. jún. 1. 15:55
 4/13 anonim válasza:
100%
Hát de ez tényleg ciki.
2016. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha teszik neki, akkor anot is ér. Akkor esetleg összejönne veled, aztán elhagyna a következő fiúért, aki a legnagyobbra fújja a rágógumiját.
2016. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
anot = annyit
2016. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha szerintetek ez a plakát nem jönne ossze akkor mivel tudnám azt elérni hogy együtt legyünk?
2016. jún. 1. 16:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Graffity a tabla helyett? XD
2016. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Plakatot semmifele keppen sem... Rajtad fognak rohogni meg 5 evig ha gimis vagy. Ha nem csak jovore...
2016. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De akkor plakát helyett mit??
2016. jún. 1. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!