Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha beleszerette...

Mit csináljak, ha beleszerettem egy nagyon jó barátomba?

Figyelt kérdés
2 éve ismerem az illetőt..eleinte csak így lelkizgettünk, meg hülyéskedtünk, szóval tényleg mint valami nagyon jó barátok, aztán így tavaly februárban becsúszott az első csók, utána pedig sorra a többi..szóval akárhányszor találkoztunk, kavartunk..de ugyanúgy megmaradt az a viszonyunk, mint előtte, csak kiegészítve csókokkal..azóta sok idő eltelt..körülbelül 1 éve azt érzem, hogy én szerelmes vagyok belé, de nem mondtam neki, bár az utóbbi időkben beszéltünk erről de nem adott egyértelmű válaszokat. múltkor is megkérdeztem, hogy szerinte mi összefogunk jönni valamikor? és erre az volt a válasza ,hogy nem tartja kizártnak..ma is találkoztunk, egész éjjel együtt voltunk és beszélgettünk erről. hát megtudtam hogy ő nem érez úgy irántam, mint én ő iránta..akkor még nem is volt baj, de hazajöttem és összetörtem teljesen..és nemtudom mit tegyek:( gondoltam arra is, hogy egyáltalán ne találkozzunk..viszont mivel elköltöztünk családommal, oda, ahol ő lakik, így kb. nekem csak ő van..szóval nem bírnám ki, hogy ne találkozzunk. beszéltem vele, és ő azt mondta, hogy akkor találkozzunk kevesebbet..de így is havonta 2x 3x találkozunk..annál kevesebbet meg végképp nem bírnék..nem tudom mit tegyek, tanácsokat légyszíves:(
2013. jún. 10. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátságnak elég érdekes...


Lehet én vagyok nagyon 18. századi, de nálam a barátságba sem csók, sem egyéb "kavarás" nem fér bele. Az első ilyen közeledés után kellett volna megbeszélni, hogy mi a célja és értelme ennek. Mostmár egyet tehetsz, megszakítod vele a kapcsolatot, idővel elfelejted és legközelebb nem bonyolódszilyen zavaros viszonyba - hacsak nem vállald az ezzel járó problémákat...


Valószínűleg amúgy neki arra vagy jó, hogy legyen valakije, amíg nem talál társra. Lelki szeetesláda+szexkapcsolat vagy egyben, mindennemű kötöttség és elvárás nélkül. Nagyon kényelmes, és ha te is tudnál így viszonyulni hozzá, akkor nem is lenne baj, csakhogy ez olyan, hogy az egyik félnek tuti, hogy kevés lesz hosszú távon, amit kap...

2013. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem ha barátok maradtok,úgy lenne a legjobb mindkettőtöknek.

Ne haragudj,hogy ezt írom,de én igy gondolom megértem mit érzel. :)

2013. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsd meg nagyon jó barátnak,de érzelmileg töröld ôt.Elmondta neked,hogy ô nem érez irántad úgy,mint ahogyan te iránta,ezért ne reménykedj,próbáld meg elfelejteni.Hidd el,találsz majd olyat,aki tiszta szívébôl szeret majd.
2013. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hanyagold egy ideig, keress mást, írd össze az összes rosszat és idegesítőt róla... és idővel jobb lesz és maradhattok barátok szerintem
2013. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is hasonló volt, nagyon régóta ismertem és egyik este csókolóztunk.. Ő szeretett volna tőlem valamit de én nem tudok úgy nézni rá. Hiba volt és ráment a barátságunk. Abban viszont biztos vagyok hogy ha többször is csókolóztatok mikor találkoztatok, akkor érez irántad valamit, szóval ne add fel:)
2013. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!