Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmúlt a szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
A párommal évekig legjobb barátok voltunk, de én mindig többet éreztem iránt majd végre sikerült összejönnünk. Ő volt az egyetlen boldogságom, aki mindent megtett értem. Sokáig kételkedtem benne,hogy biztos szeret-e,de csak mert már hagytak el. Egyik pillanatról a másikra azt kezdtem el érezni,hogy nem érzem azt a nagy lángolást. Ez nincs egy hete. Egyébként nem vagyunk régóta együtt, lassan féléve, de biztosra tudom mondani,hogy igenis teljes szívemből imádtam. Nem akarom őt elveszíteni, hisz nála jobbat nem találnék. Vajon elmúlt a szerelem? Vagy ez csak egy fellángolás? És ha az,mit kell tennem,hogy minden a régi legyen? Egyébként én 18éves vagyok, ő pedig 19

2016. jún. 1. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Menjetek lazuljatok valahol.

Szánjatok napokat egymásra.

Ha akkro sem történik semmi ott belül akkor szerintem jobb lezárni a dolgot.

Főleg ha ő i szeret és még nem vette ezt észre.

Ne hitegesd se magad se őt, mert a végén még nagyon rosszul is jöhetsz ki belőle.

2016. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A közvetlen környezetemben volt ehhez hasonló történés nemrég. Arra hivatkozott a szakító fél, hogy már nem szereti úgy a srácot, mint az elején és már inkább úgy tudna tekinteni rá, mint egy barátra, nem mint a szerelmére. Annyi a különbség, hogy ez több mint 3 éves kapcsolat volt. Nem tudok pozitív dolgokkal szolgálni, mert a vége sajnos szakítás lett.

Szerintem próbáld meg feldobni valamivel a kapcsolatotokat. Mozduljatok ki többször együtt, jó az idő, több a kikapcsolódási lehetőség a szabadban. Ha így sem megy, akkor... szerintem nem kéne erőltetni. (Egy idő után természetes, hogy nem csak a tökéletességet látod benne, de fél év elmúlásával talán még tartania kéne, még ha nem is úgy mint az 1. hónapban.) Sok sikert, remélem sikerül helyrehozni!

2016. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként nem rég kezdtem el szedni fogamzésgátlót. Azzal nem lehet összefüggésben (2hónapja)
2016. jún. 2. 15:59
 4/4 A kérdező kommentje:

Elnézést a helyesírásért.

*fogamzásgátlót... A végére pedig egy kerdőjel. Telefonon mindig elírom.

2016. jún. 2. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!