Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez valamit irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam?

Figyelt kérdés

Van egy lány ,aki régebben odajött hozzám beszéltünk pár szót.Majd egy ünnepségen sétáltunk és beszélgettünk.Nem régiben ráírtam beszéltünk pár alkalommal.Mos pedig ha kérdezek valamit nem igazán nagy lelkesedéssel ír vissza.Volt olyan hogy elmentünk egymás mellett a folyosón és egymást néztük.mit csináljak?

15/f



2016. jún. 1. 15:35
 1/2 anonim válasza:

Azt nem irtad le hogy a te érzéseid tiszták-e.:) de ha szereted akkor (ha teheted) ne közösségi oldalakon beszélj vele. Próbálj meg közeledni hozzá (teszem azt, bókolj neki, de ne túlságosan), hívd el először a barátaid közé, majd kettesben is menjetek el valahova. Az is jó ha sétáltok vagy beültök valamelyik cukrászdába. Legyél vele sokat és legyél rendes vele. De csak ha tényleg szereted, mert nem fair játszani a lányok érzéseivel. Szerintem nem tudja eldönteni mit akar és mit akarsz te is, ezért ilyen veled. Egyébként hány éves a lány?

Remélem tudtam segíteni:)

2016. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen köszi

15 éves

Megpróbálom a tanácsod használni

2016. jún. 1. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!