Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hódítsam meg? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam meg? Van egy srác aki nagyon jó barátom.25 éves (én 18) most szakított a barátnőjével.

Figyelt kérdés
Felhívott,én vígasztalgattam és sokat beszélgettünk.Most úgy tűnik,hogy a táncccsoportban(amiben mind a ketten táncolunk)együtt fogunk táncolni,mert párt cserélünk.Hogy hódítsam meg?:)
2008. dec. 20. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nemrég szakított a barátnőjével és komoly volt a dolog, akkor hagyd egy kicsit, nem kellene rögtön "rá másznod"! Amúgy meg a táncban rengeteg olyan erotikus lépés, forgás, emelés van, ami hasznodra válhat! (Milyen táncra jársz?)
2008. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hagyományőrző Tánccsoportban vagyunk benne...pont holnap lesz az évzáró-bulink.Annyira nincs maga alatt.Sőt!...Ő akart velem táncolni...
2008. dec. 20. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
de miért akarsz egy barátságot töknkretenni egy vélt szerelemért? Szerintem gondold át, hogy tényleg ezt akarod-e... Bár így látatlanban nem tudok az érzéseidről nyilatkozni.
2008. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy érzem nagyon megszerettem...és alig várom,hogy találkozzunk(L)
2008. dec. 21. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!