Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántottam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a barátom és emiatt dobni akar. Most mit tegyek? Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés
többször voltak kisebb veszekedések köztünk leginkább felőlem és mostmár a sokadikra besokallt és véget akar vetni ennek mondta h szeret meg minden de én még nem akarom h vége legyen.
2010. nov. 8. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
vegyél neki egy Smith & Wesson-t
2010. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
wowozz fele egész nap
2010. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
elöbb kellett volna ezen gondolkodni,ill.viselkedni.miért várod el,hogy eltűrjön tőled mindent?ha kapsz még tőle egy esélyt,szerintem becsüld is meg.
2010. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kezdheted azzal h bocsánatot kérsz
2010. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
nézd meg a titanicot vagy valami romantikus filmet sírj egyet azt elmúlik, vagy menj el egy buliba a csajokkal igyál bulizz élvezd az életet..
2010. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem megy semmi mert én szeretem nélküle az életem nem az igazi...
2010. nov. 8. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Mind túlesünk csalódásokon szakításokon, és minden ember szenved legalább egyszer emiatt, és ez mindig nehéz lesz és az is marad ha van szíve az embernek, nem könnyű de tovább kell tudni lépni az élet megy tovább, még ha ott van előtted a képe minden nap minden percben akkor is mennie kell, idővel csökkenni fog, és el fog múlni ez a sz@r érzés , elfelejteni sosem fogod ha igazán szeretted de nem fogsz sírni utána és tovább fogsz tudni lépni, mert tovább kell...és találni fogsz mást


26/f

2010. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem próbáld meg,legalább hívd fel,aztán úgyis érezni fogod rajta h h áll hozzád.
2010. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!