Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek akar tőlem valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit kb 2 hónapja ismerek,de egy hónapja nagyon tetszik. Eddig nem mutattam ki az érzéseim,de múlt pénteken egy bulin hirtelen megcsokolt és egész éjszaka csokoloztunk. Egy kocsmában járunk és másnap találkoztunk,de úgy viselkedtünk mindketten mint a csók előtt. Most visszament egyetemre de nem irt,se semmi. Ez azt jelenti hogy megbánta a csókot és nem akar tőlem semmit? Mit kéne csináljak?

2016. jún. 1. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Irjal neki te miujsag vele

Ha lesmarolt, bejosz neki az tuti

2016. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

-bulin csókolózol

-kocsmázni jársz


Miféle lány vagy te?? Tőled csak jobbat találhat...

2016. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó,nagyon rossz a gondolkodásod. Szerintem nem szégyen ha csókolózok egy bulin azzal,aki már régóta tetszik,és az ő csókjára várok már hónapok óta. Nem egy jött ment idegennel csókolóztam. És szerintem azzal sincs baj,hogy kocsmába járok. Csak velem egy idős fiatalok járnak oda napi szinten,nem az öreg, részeges férfiak közé vagyok bevegyülve. Azt,hogy nálam csak jobbat találhat nem hiszem,hogy ezek alapján kéne megítélni.
2016. jún. 2. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked rossz a gondolkodásod ha egy bulin adod oda magad. Egy párkapcsolatban vagy randin normális, de így viszont csak primitív.
2016. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te jó ég csak egy csókról van szó... Jó hogy nem utasítom vissza annak a fiúnak a közeledését,aki nagyon tetszik. Én is vártam ezt a csókot,lehet,hogyha vissszautasítottam volna többet nem közeledett volna,s akkor most bánhatnám.
2016. jún. 2. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Elso vagyok


Egy eletunk van, ne banj meg semmit:)

Erezd jol magad es kesz.

Irj ra... aztan beszeljetek meg megint egy talalkozot.

Es akkor kiderulnek a dolgok...:)

Sok sikert kivanok nektek

2016. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!